Facebook Pixel Code

Vajad kiiret lahendust ootamatute kulude katteks või otsid laenu, aga ei tea, kuidas erinevad laenud üksteisest erinevad? Auto, mis läks katki just vahetult enne pikalt planeeritud väljasõitu, arvuti, mis ootamatult enam pilti ette ei võta või üleöö valutama hakanud hammas on vaid mõned näited, mis võivad Sinu igakuisesse eelarvesse pöördumatu augu tekitada. Võimalusi olukorra lahendamiseks on mitmeid, alati võib proovida kulutust edasi lükata, raha koguda või lähedastelt laenu võtta. Aga mida teha, kui see pole võimalik, krediiti on tarvis esimesel võimalusel ja laenupakkumist on vaja nüüd ja kohe? Siin tulevad appi erinevad väikelaenud, mis omakorda jagunevad tagatisega laenudeks ja tagatiseta laenudeks ning erinevad üksteisest intressi, krediidi kulukuse määra ja laenutingimuste poolest.

Turul pakutakse väga erineva kallidusega laene, üldjuhul on kõige kulukamad SMS-laen ja kiirlaen, mille kättesaamine on küll kiire, kuid mille kogusumma võib hiljem osutuda esialgsest oluliselt suuremaks, seda eriti juhul, kui hilinetakse tagasimaksetega või soovitakse laenu ennetähtaegselt tagastada. Pangast laenu taotlemise protsess on aga aeglane ja närvesööv.

Bondora laen – kiireim viis ootamatute kulude finantseerimiseks

Bondora laen on usaldusväärne tagatiseta tarbimislaen ehk krediit, mida saab kasutada ootamatute kulutuste katmiseks või suuremate väljaminekute hajutamiseks pikemale perioodile. Vastavalt valitud laenutüübile saad ise valida laenu tagasimaksete summa ja perioodi – nii on laenu võtmine ja igakuine laenukohustus Sinu enda kontrolli all.

Laenud

Tähelepanu! Tegemist on illustreeriva graafikuga. Laenude nimekiri ei ole täielik ning laenuandjate intessimäärad võivad graafikul toodust erineda.

Bondora laenu saab taotleda interneti vahendusel ööpäevaringselt, sõltumata sellest, kus Sa asud. Laenu taotlemiseks vajad vaid nutitelefoni või arvutit, soovi korral võid taotluse esitada kasvõi kell 2 öösel. Laenupakkumine jõuab Sinuni loetud minutitega ning sobiva pakkumise väljavalimise ja laenutingimustega nõustumise korral laekub soovitud summa Sinu kontole 1-3 tööpäeva jooksul.

Usume, et igaühel peab olema võimalus võtta õiglase hinnaga laenu

Alates 2009. aastast, mil tegevust alustasime, oleme võitnud mitmeid auhindu rahaasjade uuendusliku ja alternatiivse korraldamise eest. Kasutame uusimaid tehnoloogiaid ja teeme igale kliendile personaalse pakkumise, mis põhineb kliendi vajadustel ja ootustel. Või oleks õigem öelda - laenupakkumised, sest pakume alati välja mitu lahendust, mille hulgast saad valida endale sobivaima.

Saad ise valida, kuidas Sul on kõige mugavam laenu tagasi maksta

Meie laenude märksõnaks on paindlikkus. Igakuise laenu tagasimakse suuruse saad Sa vastavalt oma võimalustele ise valida. Bondora B-Secure teenus võimaldab Sul hiljem tagasimakse graafikut muuta, nii saad ise otsustada, kuidas laenu tagasi maksta. Soovi korral saad laenu tagastada ka ennetähtaegselt ja see on Sulle lisatasuta.

Meie laenud ei too kaasa peidetud teenustasusid

Hindame kõrgelt ausust ja läbipaistvust ning soovime neid väärtusi pakkuda ka Sulle. Meie laenudega seotud hinnakiri on avalik ja puuduvad varjatud tasud.

Laenu taotlemise protsess

 1. Registreeru Bondora.ee lehel ja täida taotlus Andmete sisestamine ja laenutaotluse esitamine võtab aega kõigest 5-10 minutit ja see ei kohusta Sind millekski.
 2. Vali sobiv laenupakkumine Vali enda võimalustele vastav igakuine tagasimakse summa ja periood.
 3. Tuvasta end ja allkirjasta leping Isiku tuvastamine on vajalik esmakordselt Bondorast laenu taotlemisel, edasiste laenude puhul ei ole seda tarvis teha. Pärast laenulepingu digitaalselt allkirjastamist kantakse raha Sinu pangakontole automaatselt, samas sõltuvalt pangast võib ülekanne aega võtta 1-3 tööpäeva.

Milliseid laene pakume?

Bondora laenud on suurepäraseks alternatiiviks erinevatele klassikalistele pangatoodetele või kõrge krediidi kulukuse määraga kiirlaenudele. Meie laenude eeliseks on, et me ei küsi Sinult tagatist ega võta Sinu vara panti. Samuti ei nõua me näiteks autoostu puhul kaskokindlustuse sõlmimist. Bondora laenu taotlemisel jääb Sinu vara Sinu omaks ja sellele ei kohaldata mingeid piiranguid.

PS. Kui mõni laenupakkumine tundub Sulle eriliselt soodne, siis uuri lisaks intressimäärale kindlasti ka krediidi kulukuse määra, mis võtab arvesse laenuga kaasnevaid lisatasusid ja kohustusi. Krediidi kulukust väljendatakse alati protsentides, mida madalam on protsent, seda soodsam on laen.

Juhul kui oled varasemalt võtnud kiirlaenu või kalli intressimääraga tarbimislaenu, tasub kaaluda laenude refinantseerimist. Sõltumata sellest, kas taotled krediiti esimest korda või kaalud olemasolevate laenude refinantseerimist, soovitame enne lõpliku valiku tegemist alati laenupakkujate poolseid tingimusi hoolikalt võrrelda ja teha otsus tuntud krediidipakkuja kasuks, kelle laenud on usaldusväärsed.NB! Laenupakkumise küsimine Bondorast ei kohusta Sind laenu võtma!

Pärast pakkumise saamist on Sul 24 tundi aega otsustada, kas soovid Bondorast laenu taotleda. Kui otsustad laenu mitte võtta, ei pea Sa midagi rohkem tegema – eelpool nimetatud aja möödudes tühistatakse Sinu taotlus automaatselt. Kui aga peaksid siiski 24 tunni möödumisel ümber mõtlema ja soovid võtta laenu, siis saad uuele laenutaotlusele vastuse mõne minutiga.

Milline krediit on kõige soodsam? Vaata ja võrdle, milline on Sinu vajadustele sobivaim laen või küsi Bondora laenupakkumist ja hinda oma seniste laenude krediidi kulukuse määra.

Bondora laenupakkumine

Bondorast leiad sobiva laenu ükskõik millise suurema väljamineku rahastamiseks, olgu selleks siis krediit autoremondiks, uue arvuti ostuks või raviteenuse eest tasumiseks. Bondora laenu võib kasutada ka puhkusereisi või mõne suurema sündmuse (näiteks pulm, sünnipäev) korraldamiseks, et hajutada suuremad kulutused pikema perioodi peale.

Laenupakkumise saadame Sulle loetud minutitega. Kuidas me seda teeme? Kasutame uuenduslikku tehnoloogiat, mis analüüsib Sinu andmeid ja varasemat maksekäitumist. Selle põhjal koostame erinevad laenupakkumised ja pakume välja parima võimaliku intressimäära, mida saame Sulle võimaldada. Seejuures on Sinu privaatsus tagatud, sest Sinu isikuandmeid käsitletakse turvaliselt ega jagata neid kolmandate osapooltega.

Pakume alati välja mitu lahendust, millest saad valida endale sobivaima. Laenupakkumiste hulgast saad valida just Sulle sobivaima tagasimakse graafikuga lahenduse. Pärast laenupakkumise väljavalimist vaatab laenuspetsialist Sinu taotluse üle. Laenutaotlusi vaadatakse läbi 24/7. Laenutingimustega nõustudes kantakse laenusumma Sinu pangakontole automaatselt ja sõltuvalt pangast võib ülekanne aega võtta 1-3 tööpäeva.

Meie intressimäärad kalkuleeritakse iga laenutaotleja puhul personaalselt ja kaasnevad kulutused on toodud ära avalikus hinnakirjas. Krediidi kulukusele on seadusega seatud piirmäär, kuid paljud väikelaenu pakkujad kipuvad sellest maksimumi võtma või peibutavad kliente madalate intressimääradega, peites varjatud kulud kõrgetesse lepingutasudesse ja kulutustesse, mis kaasnevad laenumaksetega hilinemisel. Bondora laenude puhul võid olla kindel, et laenuga ei kaasne varjatud lisatasusid! Sul on võimalik laen ilma lisatasuta ennetähtaegselt tagastada, samuti saad ise otsustada, milline saab olema Sinu tagasimaksete summa ja periood.

Bondora laenu eelised

 • Bondora laen on tagatiseta laen – Sinu vara jääb Sinu omandisse
 • Taotluse saad esitada 5–10 minutiga
 • Taotletav summa on 500–10 000 €
 • Bondora laen on personaalne, me ei paku standardtoodet, vaid konkreetselt Sinu vajadustele ja senistele kohustustele vastavat lisarahastuse lahendust
 • Intressimäär alates 9,32%
 • Vastuse saamine on kiire – laenupakkumine saabub Sinu postkasti kõigest 1 minutiga
 • Saad ise otsustada, kui pika perioodi (3–60 kuud) jooksul laen tagasi maksta
 • Kogu protsess on lihtsamast lihtsam! Jääb ära mitmekordne pangas käimine!
 • Ja mis kõige tähtsam, Sa ei pea põhjendama, mille jaoks Sa raha vajad

Laenutingimustega nõustumisel saabub raha Sinu taotluses märgitud pangakontole automaatselt (sõltuvalt pangast võib ülekanne aega võtta 1-3 tööpäeva)

Meie laenude garantii

Bondora on usaldusväärne ja innovaatiline laenupakkuja, meie tehnoloogia võimaldab teha igale kliendile personaalse laenupakkumise, kus klient saab valida endale sobivaima laenusumma ja tagasimakse perioodi.

 • Tegutseme Finantsinspektsiooni poolt väljastatud krediidiandja tegevusloa alusel
 • Meid on juba usaldanud rohkem kui 300 000 klienti
 • Oleme väljastanud laene kokku enam kui 150 miljoni euro ulatuses

Logi sisse

Alusta taotlust nüüd

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

68 097 inimest on investeerinud üle 227 milj € ning teeninud 27 milj € – SINA võid olla pank.

 • Lihtne automatiseeritud investeerimine
 • 11 aastat kogemust
 • Alusta kasvõi 1 euroga
Alusta kohe
Palun tutvu meie teenuse tingimustega bondora.com kodulehel, vajadusel konsulteeri asjatundjaga.