Väikelaenu kalkulaator

Väikelaenu kalkulaator

Soovid kiirelt teada, kui head laenu Bondora Sulle saaks pakkuda?

Bondora väikelaenu kalkulaator on kiire ja mugav – lihtsalt vali laenusumma, Sulle sobiv laenuperiood ning kalkulaator arvutab automaatselt Sinu eest, kui suur on igakuine makse*.

Bondora tagatiseta väikelaenu võid taotleda igaks elujuhtumiks. Värskenda oma kodu, võta ette unistuste reis, pane käima oma äri, soeta uus auto või kasuta laenuraha muudeks suuremateks väljaminekuteks – täpselt nii nagu soovid. Laen aitab suured kulutused pikemale perioodile hajutada ja nii on lihtsam igapäevaseid kulusid kontrolli all hoida.

Summa

Periood

Laenusumma 4000
Laenuperiood 36
Intress alates aastas

*Sisestades oma e-posti aadressi, nõustud meie kasutustingimustega. Sinu andmeid töödeldakse kooskõlas meie privaatsuseeskirjadega.

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 6 kuni 84 kuud. Krediidi kulukuse määr 21,27% kuni 50,54%.

Bondora laenu tingimused:

 • Laenusumma 100-15 000 €
 • Tagasimakseperiood 3-84 kuud
 • Intressimäär alates 8,99% aastas
 • Krediidi kulukuse määr 21,27-50,54%
 • Raha kätte samal päeval
Laenusumma Bondorast saad taotleda laenu summas 100 kuni 15 000 eurot. Laenu võid taotleda igaks otstarbeks ja selle kasutamisele ei ole seatud piiranguid.
Intressimäär Bondora soodne intress algab 8,99% aastas, mis kalkuleeritakse iga laenuvõtja varasemalt võetud kohustuste ja finantsajaloo põhjal. Bondora intress on sageli soodsam pankade tarbimislaenude intressidest ja kiirlaenuandjatest, kelle aastane intressimäär on enamasti kordades kõrgem.
Krediidi kulukuse määr Krediidi kulukuse määr näitab laenu kogukulukust aastas. Bondora laenude krediidi kulukuse määr algab 21,27% aastas, mis on üsna võrdne pankade poolt pakutavaga.
Laenuperiood Pakume paindlikku laenuperioodi 3 kuust kuni 60 kuuni. Saad laenuperioodi ise valida, sõltuvalt sellest, kui suur kuumakse Sinu igakuisesse eelarvesse mahub ja kui pikale perioodile Sa summa hajutad.
Kuumakse Laenu tagasimaksmine toimub kord kuus vastavalt kokkulepitud maksegraafikule. Kalkulaatoris kuvatud kuumakse näitab, kui suur on igakuine eeldatav makse, mida pead laenu tagasimaksmiseks tasuma.
Muud laenuga seotud tasud Bondora hinnakiri on avalik ja kõik laenuga seotud tasud on välja toodud hinnakirjas. Lisaks puuduvad Bondoras varjatud tasud.

Kõige lihtsam viis leida enda vajadustele vastav laen!

Bondora laenukalkulaator on kõige lihtsam viis, kuidas selgitada välja, milline laen on Sulle sobivaim. Väikelaenu kalkulaator annab Sulle kiirelt infot, kui suure väljaminekuga peaksid arvestama, et oma soove ja ootamatuid kulusid finantseerida.

Kalkulaatorist saad mugavalt vaadata ka, kui suur on eeldatav laenumakse juhul, kui soovid laenusummat suurendada. Samuti saad väga lihtsal moel katsetada, kuidas mõjutab tagasimakse summat laenuperioodi pikendamine.

Bondora võimaldab Sul laenu tagasimakseid paindlikult planeerida ja valida, kui pikaks ajaks laenu võtad. Üldjuhul on lihtsam igakuisesse eelarvesse mahutada väiksem kuumakse ja maksta laen tagasi pikema perioodi jooksul, kui võtta laen 1 aastaks ja maksta see tagasi teiste väljaminekute arvelt. Küll aga tuleb arvestada, et laenu kogukulu suureneb, mida pikem on laenu tagasimakse periood.

Näide:
 • Kui soovid laenata 3000 eurot intressiga 10,85% aastas 12 kuuks, on laenu kuumakse 274,94 eurot kuus.
 • Kui jagad sama laenusumma 24 kuu ehk 2 aasta peale, on igakuine makse 149,61 eurot kuus.
 • Kui hajutad laenu veelgi pikemale perioodile, näiteks 60 kuu ehk 5 aasta peale, on kuumakse 75,00 eurot kuus.

Tegutse nii:

1
Vali enda vajadustele vastav laenusumma vahemikus 100 €-15 000 €
2
2
Vali enda võimalustele vastav tagasimakseperiood 3 kuni 84 kuuni
3
Sisesta e-postiaadress ja pane laenutaotlus teele. Vastus kõigest 1 minutiga!

226 804 inimest on investeerinud üle 1 016,9 milj € ning teeninud 228 milj € – SINA võid olla pank.

 • Lihtne automatiseeritud investeerimine
 • 11 aastat kogemust
 • Alusta kasvõi 1 euroga
Alusta kohe
Palun tutvu meie teenuse tingimustega bondora.com kodulehel, vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

-

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 6 kuni 84 kuud. Krediidi kulukuse määr 21,27% kuni 50,54%.