Laen (peaaegu) igaks elujuhtumiks

Laenupakkumine 1 minutiga!

0€

Laenusumma 500 kuni 10000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,81 % kuni 59,91 %.

Olgem ausad, €10,000 eest saab osta või ära teha väga palju. Suuremat laenu läheb enamustel inimestel vaja vaid korra elus – näiteks kalli auto või eluaseme ostmiseks.

Bondora laen on koduremondi laen –

nii võiks öelda küll, sest kõige sagedamini kasutavad meie kliendid Bondora laenu just oma eluaseme remondiks ja renoveerimiseks. See on ka arusaadav, sest suuremad tööd kodu korrastamiseks võivad olla väga kulukad.

Paljud ehituspoed pakuvad üsna soodsaid järelmaksu võimalusi, aga igas ehituspoes järelmaksu eraldi taotleda oleks väga tüütu ja aeganõudev. Laen Bondorast annab Sulle kodu renoveerimise ajaks vajaliku paindlikkuse.

Laen auto remondiks või ostmiseks

Isiklik auto on väga paljudele inimestele teine kõige suurem ost pärast korteri või maja ostmist. Kui Sul jääb auto ostmiseks pisut raha puudu või ei ole Sul olnud võimalust auto ostmiseks raha koguda, siis on Bondora laen täiesti piisav, et osta kasvõi päris uus auto.

Ka auto remont ja hooldus võivad olla kulukad. Meil on tuhandeid kliente, kes on Bondora laenu kasutanud just auto remondiks või ostmiseks.

Tegelikult me ei taha teada, milleks Sa laenu vajad

Kui oled võtnud laenu Bondorast, siis võid ise otsustada, milleks raha kasutad. Sina otsustad, kas Sinu Bondora laen on näiteks mõni neist:

 • laen oma äri alustamiseks;
 • reisilaen (lennupiletite ostmiseks või majutuse eest maksmiseks);
 • laen hariduse või koolituste eest maksmiseks;
 • laen kallimate laenude refinantseerimiseks;
 • laen kodumasinate, elektroonika ostmiseks;
 • laen kodusisustuse, mööbli ostmiseks;
 • laen sünnipäeva, juubeli või pulmade korraldamiseks;
 • laen tervisega seotud kulutuste katmiseks

Täpselt sellised on kõige sagedasemad põhjused, miks Bondorast on raha laenatud.

Kui ikka pesumasin kodus ootamatult katki läheb või nutitelefon asfaldile kukkudes kildudeks lendas, siis ei ole uue ostmisega aega oodata. Just siin tulebki appi Bondora ning teeb Sulle laenupakkumise 1 minuti jooksul.

5 nõuet enne
laenutaotluse esitamist

Laenutingimused

 • Laenud on tagatiseta ja taotlemine toimub väga lihtsalt
 • 500–10 000 € 3 kuust kuni 5 aastani
 • Intressimäär alates 9,32%
 • Laenu ennetähtaegne tagasimaksmine lisatasudeta
 • Igakuise laenu tagasimakse suuruse saad ise valida
 • Taotluse esitamine täielikult interneti teel
 • Soovi korral saad laenu kätte vaid nutitelefoni kasutades

Miks laenata
Bondorast?

Taotle laenu kus iganes ja millal iganes

Ootamatuid olukordi tuleb ikka ette. Näiteks Su auto läheb katki või pesumasin lakkab töötamast. Sellised olukorrad võivad juhtuda ka keset ööd ja keegi meist pole nende eest kaitstud. Isegi, kui Sul on raha rasketeks aegadeks kõrvale pandud, võib Sul seda väheks jääda mõne suurema kulutuse jaoks, näiteks perepuhkuseks, auto soetamiseks või kodu remontimiseks.

Laenutaotluse saad Bondoras esitada näiteks ka kell 2 öösel ja riiklikel pühadel! Meie laenutaotlus on täies ulatuses Internetis täidetav. Kontorisse minema ei pea ja võid taotluse esitada kasvõi voodist püsti tõusmata.

Taskukohane ja personaalne

Bondora ei paku kõikidele klientidele ühtset lahendust nagu seda traditsioonilistes pankades tehakse. Alates asutamisest, 2009. aastast, oleme võitnud mitmeid auhindu uuenduste ja rahaasjade alternatiivse korraldamise eest.

Ja kõige selle parim osa on see, et meil on mõistlikud intressimäärad. Kõik tehtud laenupakkumised on personaalsed ja põhinevad iga kliendi vajadustel ja nõuetel.

Kiirem kui kunagi varem

Taotluse saad täielikult täita internetis. See võtab aega vaid 5–10 minutit ning esmase laenupakkumise saad juba 1 minuti pärast. Meie kliendid saavad kiireid laenupakkumisi iga päev ja ööpäevaringselt ning taotluse saad esitada ka näiteks nutitelefonis.

Kuid kiirus ei tähenda ilma turvalise platvormita midagi. Bondoraga võid olla kindel, et kõiki Sinu sisestatud andmeid käsitletakse kiirelt ja turvaliselt.

Vali sobilik igakuine tagasimakse

Pärast laenutaotluse esitamist saad 1 minuti pärast esialgse laenupakkumise. Kõik pakkumised põhinevad Sinu krediidiajalool. Saad nende seast valida just endale sobiva igakuise tagasimakstava summaga pakkumise.

Sul on aega 72 tundi, et valida sobiv laenupakkumine ja igakuine tagasimakse. Kui see aeg on möödas, tühistatakse Su laenutaotlus automaatselt ja Sul pole Bondora ees ühtegi kohustust laenu võtta.

Õiglane ja usaldusväärne

Meie koolitatud laenuspetsialistid vaatavad üle kõik taotlused ja andmeid ei jagata kolmandate osapooltega. Anname endast parima, et vaadata kõik saabunud taotlused üle paari tunni jooksul.

Laenutaotlusi vaadatakse üle 7 päeva nädalas, erandeid ei tehta ka nädalavahetustel ja riiklikel pühadel. Meie laenud on alati Sinu jaoks olemas!

Ei mingeid lisatasusid

Kui oled laenutingimustega nõustunud, kantakse laenusumma automaatselt Sinu kinnitatud pangakontole. Sõltuvalt pangast võib ülekanne aega võtta 1–3 tööpäeva.

Kui Su plaanid muutuvad, saad alati laenu ennetähteaegselt tagasi maksta ilma lisatasudeta. Peidetud lisatasusid meil pole. Hirmutavate üllatuste vältimiseks saad kõiki meie tasusid vaadata SIIT.

Kuidas Bondorast
laenu taotleda?

 1. 01 Registreeru
  ja täida laenutaotlus
 2. 02 Vali sobiv
  laenupakkumine
 3. 03 Tuvasta ennast ja
  allkirjasta leping

Laenupakkumine 1 minutiga!

0€