Otsusta kiiruse ja mugavuse kasuks

Bondora laen on tagatiseta laen
Intressimäär alates 8,99% aastas
Taotletav summa on 100–15 000 € 3 kuust kuni 5 aastani
Reguleeritud Eesti
Finantsinspektsiooni poolt
Kliente
1 503 996

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 6 kuni 84 kuud. Krediidi kulukuse määr 21,27% kuni 50,54%.

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 6 kuni 84 kuud. Krediidi kulukuse määr 21,27% kuni 50,54%.

Bondora laen on tagatiseta laen
Intressimäär alates 8,99% aastas
Taotletav summa on 100–15 000 € 3 kuust kuni 5 aastani

Laenud internetist

Laenude taotlemine internetist on järjest levinum. Tänapäeval saab laenu võtta, kus iganes Sa parasjagu viibid ning mis iganes otstarbeks. Enamikku tagatiseta laenudest, nagu tarbimislaen, väikelaen, remondilaen ja autolaen, saab taotleda 100% interneti teel. Oled Sa kodus või tööl, suvilas või värskes looduses – ainus, mida kiiresti laenu taotlemiseks vajad, on arvuti või mobiiltelefon. Ja internet.

Laenud internetist

Laenud internetist on kujunemas uueks normiks laenumaailmas. Enam ei pea otsima, kust saada kiiresti laenu või käima laenutaotlust pangakontoris allkirjastamas. Piisab sellest, kui Sul on internetiühendusega arvuti või mobiiltelefon, ning saadki laenutaotlust täitma asuda. On palju põhjuseid, miks laen otse internetist taotleda. Laen kodust lahkumata on kahtlemata mugav. Kindlasti on see Sinu jaoks ka oluliselt kiirem, kui laenupakkuja juurde kohale minna. Lisaks saad võtta ühekorraga mitu pakkumist ja neid omavahel võrrelda – nii leiad kindlamini enda jaoks parima ja sobivaima laenu.

Kõige populaarsemad laenud internetist:

Laenud internetist on erilised selle poolest, et kogu laenu taotlemise ja väljastamise protsess on elektrooniline. Laen otse internetist on kättesaadav kogu aeg – 7 päeva nädalas ja 24 h päevas. Mõned laenupakkujad saadavad ööpäevaringselt ka taotlustele vastuseid. Nii jäävad ära olukorrad, kus reede õhtul laenutaotlust esitades saad oma päringule vastuse alles järgmisel nädalal. Laenud internetist on parim valik, kui vajad raha kiiresti.

Enamasti jäävad internetist taotletavad laenud 300–20 000 euro vahemikku. Põhjus peitub selles, et suuremate laenude puhul, nagu näiteks kodulaen, nõutakse lisatagatist, mille vormistamise protsess ei ole nii lihtne nagu väiksemate laenude puhul, mis on enamasti tagatiseta. Interneti teel taotletavate väikelaenude ja tarbimislaenude puhul nõutakse laenutaotlejalt, et tal oleks püsiv töökoht, stabiilne sissetulek ja usaldusväärne finantsajalugu. Selle tõendamiseks küsitakse pangaväljavõtet, mille saab esitada interneti teel. Kui laenutaotleja vastab tingimustele, tehakse laenuotsus ilma klienti silmast silma nägemata ja raha laekub kontole paari päevaga.

Internetist laenu taotledes on alati soovitav võtta mitu erinevat laenupakkumist ning võrrelda nende tingimusi, intressimäära ja laenuvõtmisega kaasnevaid tasusid. Pööra kindlasti tähelepanu ka sellele, kui kiirelt laen väljastatakse, sest sageli on see võrdelises seoses pakutava intressiga, ehk mida kiiremini laekub laen, seda kõrgem on intress. Kui Sul on tõesti vaja laen kohe kätte saada, pead arvestama, et intress võib olla ebamõistlikult kõrge, küündides ligi 40–50% aastas. Kui Sinu laenusoov kannatab mõned päevad ootamist, võid parimal juhul saada laenu kätte vähem kui 10% intressiga aastas.

Mille poolest erineb Bondora laen teistest laenudest internetis?

Bondora laen on tagatiseta väikelaen, mida saab täielikult taotleda interneti teel. Laenutaotluse täitmine võtab aega kõigest 5–10 minutit ning selle esitamiseks vajad vaid arvuti või nutitelefoni abi. Taotluse võid esitada kasvõi kell 2 öösel. Pärast laenutaotluse täitmist bondora.ee lehel, jõuab laenupakkumine Sinuni 1 minutiga ja seda ööpäevaringselt. Kui oled sobiva pakkumise välja valinud ja laenutingimustega nõus, laekub soovitud summa Sinu kontole 1-3 tööpäevaga.

Bondora laen sobib igaks elujuhtumiks. Laenusummat 100–15 000 eurot võid kasutada nii pikalt planeeritud väljaminekute katmiseks kui ootamatute kulutustega toimetulemiseks. Või mõlemaks.

Võrreldes teiste internetist taotletavate laenudega, on Bondora laen sageli soodsam ja paindlikum. See on tingitud sellest, et Bondora laenul on personaalne intress, mis kalkuleeritakse laenuvõtja varasemate kohustuste ja finantsajaloo põhjal. Laenude intressimäär algab 8,99% aastas, mis on mitu korda soodsam kiirlaenudest ning kohati isegi pankade omast. Lisaks on Sul võimalik valida tagasimakse suurust ja tähtaega ning, kui peaksid soovima laenu varem tagastada, saad Sa seda teha lisatasuta.

Bondora laenu tingimused:

  • Lihtne taotlemine interneti teel
  • Laenupakkumine kõigest 1 minutiga
  • Laenusumma 100 – 15 000 eurot
  • Intressimäär alates 8,99% aastas
  • Tagasimakseperiood 3–84 kuud
  • Laenu ennetähtaegne tagastamine lisatasuta
  • Soovi korral saad laenu kätte vaid nutitelefoniga
B Secure pakub paindlikkust

Pärast Bondorast väikelaenu võtmist toimub laenu tagasimaksmine kord kuus vastavalt kokkulepitud maksegraafikule. Sinu ülesandeks on hoolitseda selle eest, et vastav summa oleks kantud igakuiselt õigeks kuupäevaks Bondora kontole. Et maksed ei ununeks, saadame Sulle selle kohta e-kirjaga ka meeldetuletusi.

Kui peaks tekkima olukord, et Sa ei suuda ajutiselt laenu tagasi maksta (näiteks töökaotuse korral), on Sul võimalik taotleda maksepuhkust . Sissetuleku vähenemise korral saad muuta maksegraafikut, pikendades laenu tähtaega ja vähendades seeläbi igakuiste kohustuste hulka. Samuti võid muuta makse tegemise kuupäeva, kui see peaks vajalikuks osutuma. Laenu hetkeseisu näed ja muudatusi saad taotleda, logides sisse Bondora kontole.

Tahaksid teada, milline on Sinu personaalne laenupakkumine?

1
Esita taotlus
2
Vali sobiv laenupakkumine
3
Tuvasta ennast, allkirjasta leping ning oota raha kontole laekumist

NB! Pea meeles, et laen on finantskohustus ja see tuleb ka tagasi maksta. Ära võta kunagi laenuotsust vastu ilma seda põhjalikult läbi kaalumata.

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 6 kuni 84 kuud. Krediidi kulukuse määr 21,27% kuni 50,54%.

NB! Laenupakkumise küsimine ei kohusta Sind laenu võtma! Pea meeles, et laen on finantskohustus. Ära võta kunagi laenuotsust vastu ilma seda põhjalikult läbi kaalumata.

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 6 kuni 84 kuud. Krediidi kulukuse määr 21,27% kuni 50,54%.

226 804 inimest on investeerinud üle 1 016,9 milj € ning teeninud 228 milj € – SINA võid olla pank.

  • Lihtne automatiseeritud investeerimine
  • 11 aastat kogemust
  • Alusta kasvõi 1 euroga
Alusta kohe
Palun tutvu meie teenuse tingimustega bondora.com kodulehel, vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

-

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 6 kuni 84 kuud. Krediidi kulukuse määr 21,27% kuni 50,54%.