B Secure – ole ootamatusteks valmis

Saad võtta maksepuhkust
Muuta tagasimaksegraafikut
Valida maksepäeva
Võimalus osaleda suurepärastes auhinnaloosides

Mis on B Secure?

B Secure on lisateenus, mis muudab laenutingimused paindlikumaks ja aitab Sul igaks finantsolukorraks valmis olla. Kui oled selle aktiveerinud, saad muuta oma tagasimaksegraafikut, võtta laenu põhiosale maksepuhkust, muuta maksepäeva täpselt oma vajaduste järgi ja palju muud!

B Secure'i aktiveerimine on lihtne – selleks kulub Sul vaid 60 sekundit!

Võib-olla vajab auto ootamatult remonti, kaotasid töö või tahad lihtsalt maksekuupäeva muuta – B Secure'i teenusega saad maksegraafiku oma vajadustele sobivaks kohandada.

Kuidas B Secure'i kliendiks saada?

1
Logi oma Bondora kontole sisse
2
Leia sealt B Secure ja klõpsa valikut „Taotle kohe”
3
Loe läbi teenuse kasutustingimused ja allkirjasta leping

Milline on B Secure'i tasu?

B Secure'i kuutasu on vaid 14,99 € sõltumata sellest, mitu aktiivset laenu Sul on.

  • B Secure'i tasu lisandub Sinu igakuistele laenumaksetele. Teenustasu võetakse Bondora kontolt kord kuus koos laenumaksega automaatselt maha. Veendu, et Su Bondora kontol oleks piisavalt raha nii oma laenumakse kui ka B Secure'i arve tasumiseks.
  • Pärast B Secure'i aktiveerimist tasud esimese arve koos järgmise laenumaksega sõltumata sellest, kas muutsid maksegraafikut või mitte.
  • B Secure'i teenus kehtib kõigi olemasolevate ja tulevaste laenulepingute puhul ning lõpeb koos viimase laenulepinguga.
*B Secure'i kasutustingimused

B Secure’i teenuse abil saab muudatusi laenulepingus teha ühekaupa. Kui soovid teha mitut muudatust, saad järgmise teha siis, kui oled muudetud graafiku alusel tasunud vähemalt ühe kuumakse.

B Secure’i teenus kehtib kuni viimase laenumakse tasumiseni. Kui Sul on mitu laenulepingut, kehtib B Secure kuni viimase laenulepingu viimase osamakse tasumiseni.

Teenusest loobumiseks võta ühendust meie klienditoega. Sellisel juhul pead viimase B Secure’i arve tasuma koos järgmise kuumaksega ja pärast tühistamist muutub B Secure mitteaktiivseks 30 päeva pärast.

B Secure’i teenust ei saa kasutada, kui Sul on Bondoras pikaajaline võlgnevus ja meil on tekkinud õigus algatada võla sissenõudmine kohtu kaudu. Kui Sul on kehtivaid võlgnevusi Bondora ees (sh laenumakse, intress, muud võlad või B Secure’i teenuse kuutasu), tuleb laenugraafiku muutmisel kõik võlgnevused tasuda koos järgmise graafikujärgse maksega.

Tähelepanu! Kui Sul on maksegraafiku muutmise ajal võlgnevus, jaotatakse selle summa kõigi tulevaste maksete vahel.

Juhul kui Sul on mitu laenu ning taotled uut maksegraafikut B Secure'i abil, siis rakendatakse igale aktiivsele laenule kõik valitud muutused.

226 798 inimest on investeerinud üle 1 000,4 milj € ning teeninud 225,5 milj € – SINA võid olla pank.

  • Lihtne automatiseeritud investeerimine
  • 11 aastat kogemust
  • Alusta kasvõi 1 euroga
Alusta kohe
Palun tutvu meie teenuse tingimustega bondora.com kodulehel, vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

-

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,05% kuni 51,91%.