Soodsad väikelaenud – kiire taotlemine

Bondora laen on tagatiseta laen
Intressimäär alates 8,99% aastas
Taotletav summa on 100–15 000 € 3 kuust kuni 5 aastani

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,05% kuni 51,91%.

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,05% kuni 51,91%.

Bondora laen on tagatiseta laen
Intressimäär alates 8,99% aastas
Taotletav summa on 100–15 000 € 3 kuust kuni 5 aastani

Väikelaen

Soovid täita oma pikaaegse unistuse või Sind on tabanud ootamatu väljaminek? Olgu puuduolevaks summaks 500 või 10 000 eurot – väikelaen võib olla sobivaim ja kiireim lahendus ootamatute kulutuste katteks.

Väikelaenu suur pluss on see, et seda saab kasutada igaks otstarbeks ja seda pakuvad paljud laenuandjad. Siiski tasub enne lõpliku otsuse tegemist uurida, milline on just Sulle sobivaim väikelaen.

Bondora väikelaen

Bondora laen on tagatiseta väikelaen, mida on võimalik võtta summas 100 kuni 15 000 eurot. Suurema väljamineku korral on see hea võimalus hajutada suurem kulutus pikema perioodi peale ja hoida nii oma kohustused kontrolli all.

Bondora laenu on võimalik taotleda igaks elujuhtumiks ja kasutada nii planeeritud kui planeerimata kulude katteks, nagu näiteks oma äri käivitamiseks, kauaoodatud eluaseme remondiks, unistuste reisiks, uue auto soetamiseks või rikki läinud kodumasina parandamiseks. Samuti võib seda kasutada muude ootamatute kulude puhul.

Võrreldes teiste väikelaenu pakkujatega on Bondora eeliseks isikustatud intress, mis arvutatakse laenutaotleja varasema krediidiinfo põhjal ning mille saad teada laenutaotluse esitamisel. Intressimäärad algavad alates 8,99% aastas, mis tähendab, et Bondora laen võib teiste väikelaenupakkujate kõrval olla oluliselt soodsam.

Bondora laenu tagasimaksmine toimub igakuiste maksetena kokkulepitud maksegraafiku alusel. Sinu ülesandeks on hoolitseda selle eest, et vastav summa oleks iga kuu õigeks kuupäevaks Bondora kontol olemas. Et maksed ei ununeks, saadame Sulle selle kohta e-kirjaga meeldetuletuse.

Kui peaks tekkima olukord, kus Sa ei suuda ajutiselt laenumakseid tasuda (näiteks töökaotuse korral), saad B Secure teenuse abil taotleda maksepuhkust. Samuti saad B Secure'i kaudu muuta maksegraafikut või makse kuupäeva. See võib olla oluline näiteks siis, kui Sinu igakuine sissetulek väheneb või muutub palga maksmise kuupäev.

Turul pakutakse väga erineva otstarbega väikelaene, nagu remondilaen, reisilaen või autolaen. Meie jaoks ei ole vahet, mille jaoks Sa laenu küsid. Kui Sinu eesmärgiks on soodne väikelaen, võib Bondora laen olla Sinu jaoks sobivaim valik.

Bondora väikelaenu tingimused:

 • Lihtne taotlemine interneti teel
 • Laenupakkumine kõigest 1 minutiga
 • Laenusumma 100 – 15 000 eurot
 • Intressimäär alates 8,99% aastas
 • Tagasimakseperiood 3–60 kuud
 • Laenu ennetähtaegne tagastamine lisatasuta
 • Soovi korral saad laenu kätte vaid nutitelefoniga

Bondora väikelaenu tingimused:

 • Lihtne taotlemine interneti teel
 • Laenupakkumine kõigest 1 minutiga
 • Laenusumma 100 – 15 000 eurot
 • Intressimäär alates 8,99% aastas
 • Tagasimakseperiood 3–60 kuud
 • Laenu ennetähtaegne tagastamine lisatasuta
 • Soovi korral saad laenu kätte vaid nutitelefoniga

Tingimused väikelaenu taotlejale

Vanus: 18–65-aastane

Püsiv või peamine elukoht on Eestis

Töötasu või laekuv pension on piisavalt suur kõigi igakuiste kulude katmiseks

Puhas krediidiajalugu – puuduvad maksehäired, võlgnevused, pankrotimenetlused, jne.

Sul ei ole olnud probleeme hasartmängudega

Väikelaenu kalkulaator

Väikelaenu kalkulaator aitab Sul leida just Sulle sobiva laenu! Vaata, milliseks kujuneb Sinu igakuiste tagasimaksete summa. Pakutavad tingimused olenevad Sinu individuaalsest olukorrast.

Mõisted:

Laenusumma – summa, mille anname Sinu käsutusse laenulepingu alusel

Laenupakkumine – krediidiandja poolne pakkumine, mis sisaldab laenusummat, intressi, tagasimaksegraafikut ja laenutingimusi

Maksepuhkus – laenu põhiosamaksete katkestamine teatud perioodiks, mil maksad ainult intressi

Krediidi kulukuse määr – laenu kogukulu aastas (%)

Summa

Periood

Laenusumma 4000
Laenuperiood 36
Intress alates aastas

*Sisestades oma e-posti aadressi, nõustud meie kasutustingimustega. Sinu andmeid töödeldakse kooskõlas meie privaatsuseeskirjadega.

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,05% kuni 51,91%.

Erinevat tüüpi väikelaenud

Väikelaen, nagu nimigi ütleb, on väikesesummaline laen, mille kättesaamine on tehtud lihtsaks ja kiireks ning mis on enamasti tagatiseta. Väikelaenu definitsioon on väga lai. Siia kuuluvad nii SMS-laenud kui suuremad tarbimislaenud nagu autolaen, reisilaen või remondilaen.

Väikelaenud vastavalt otstarbele:

 • Ärilaen on laen, mis aitab käivitada ettevõtte tegevust või soetada ettevõtte tegevuseks vajalikku põhivara. Ettevõtetele pakutavate laenutoodete hulgas on erineva sihtotstarbega laenud nagu stardilaen, investeerimislaen või arvelduskrediit.
 • Remondilaen on soodne väikelaen, mida saab kasutada kodu kapitaalremondiks, värskendamiseks, sisustamiseks või aia haljastustöödeks. Remondilaen sobib nii planeeritud kodu remondiks kui ootamatuteks kulutusteks, mis võivad tekkida näiteks veeavarii või küttesüsteemi rikke tõttu.
 • Reisilaen sobib nii perepuhkuse kui pulmareisi finantseerimiseks. Suure summa hajutamisel pikema perioodi peale saad hoida oma kulutused kontrolli all ja nii jätkub Sul vahendeid lisaks puhkusepaketi ostmisele ka reisi nautimiseks. Samuti on reisilaen abiks ootamatutes olukordades.
 • Autolaen võimaldab katta sõiduki ostuga seotud kulud täies ulatuses. See tähendab, et autolaenuga auto ostmiseks ei pea Sul olema sissemaksuraha, nagu paljud pangad liisingutaotlejalt nõuavad. Samuti ei nõuta autolaenu puhul kaskokindlustuse sõlmimist, mis liisingu puhul on terveks liisinguperioodiks kohustuslik ja mis sõltuvalt automudelist ja väljalaskeaastast võib olla märgatav lisakulu.
 • Kiirlaen on kiire laen, mille eeliseks on see, et taotlemisest kättesaamiseni võib parimal juhul kuluda kõigest viisteist minutit. Kiirlaenu summad algavad üldjuhul 50 eurost ja ulatuvad 1000 euroni ning neid saab taotleda nii pangakontole kui välja võtta sulas. Kiirlaenu kahjuks räägib lühike tagasimakseperiood ja väga kõrge intress. Mõne kiirlaenu puhul tuleb Sul arvestada, et tagasimakstav summa võib olla lausa poole võrra suurem summast, mille laenasid. Näiteks kui võtsid 1000 euro suuruse kiirlaenu, pead tagasi maksma 1500 eurot.
 • Sms-laen on kiirlaenu liik, mida saab taotleda SMS-i ehk lühisõnumi teel. See on ilmselt kõige lihtsam viis lisaraha saamiseks, kuna selle taotlemiseks piisab enamasti vaid isikuandmete esitamisest ja telefoni teel lühisõnumi saatmisest. Nagu kiirlaenugi puhul, on SMS-laenu miinuseks väga kõrge intress.

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas saan väikelaenu taotleda?

Väikelaenu taotlemine on lihtne ja kiire protsess. Täida laenutaotlus, mis võtab umbes viis minutit. Pärast pangaväljavõtte esitamist saadame sulle loetud minutite jooksul laenupakkumise. Kui see võtab kauem aega, teavitame teid.

Kas väikelaenu taotlemine kohustab mind laenu võtma?

Ei, sa ei pea laenupakkumist aktsepteerima. Pakkumine tehakse sulle kaalumiseks, kuid otsus selle vastuvõtmise või tagasilükkamise kohta on sinu enda teha.

Millal saan raha kätte?

Pärast lõpliku pakkumise vastuvõtmist ja laenulepingu allkirjastamist kantakse laenusumma sinu registreeritud pangakontole mõne tunni jooksul. Riiklikel pühadel ja nädalavahetustel võib see võtta kauem aega.

Kas saan laenu võtta sularahas?

Väikelaenu ei väljastata sularahas. Laenusumma kantakse otse sinu pangakontole.

Kas saan väikelaenu maksegraafikut muuta?

Jah, maksegraafikut saad muuta B Secure abil. Logi sisse oma Bondora kontole ja järgi juhiseid maksegraafiku muutmiseks.

Kas saan laenu varem tagastada?

Jah, laenu saab täielikult või osaliselt tagastada igal ajal ilma lisatasudeta! Kui soovid laenu täielikult ennetähtaegselt tagastada, tuleb maksta järelejäänud põhisumma, kogunenud intressi ja hooldustasud ning kõik tasumata arved.

Kas saan taotleda mitut väikelaenu?

Jah, kui sul juba on Bondoras laen, saad siiski taotleda uut laenu. Peate vastama järgmistele nõuetele:

 • Viimasest laenulepingust peab olema möödunud vähemalt 2 kuud
 • Sinu laenulepingus ei tohi olla võlga ega kehtivat põhimaksepuhkust
 • Sinu praegune laenujääk ei tohi ületada €10,000 (maksimaalne laenusumma)

226 798 inimest on investeerinud üle 1 000,4 milj € ning teeninud 225,5 milj € – SINA võid olla pank.

 • Lihtne automatiseeritud investeerimine
 • 11 aastat kogemust
 • Alusta kasvõi 1 euroga
Alusta kohe
Palun tutvu meie teenuse tingimustega bondora.com kodulehel, vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

-

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,05% kuni 51,91%.