Unistuste puhkus on laenutaotluse kaugusel

Bondora laen on tagatiseta laen
Intressimäär alates 8,99% aastas
Taotletav summa on 100–15 000 € 3 kuust kuni 5 aastani
Reguleeritud Eesti
Finantsinspektsiooni poolt
Kliente
1 498 315

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,05% kuni 51,91%.

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,05% kuni 51,91%.

Bondora laen on tagatiseta laen
Intressimäär alates 8,99% aastas
Taotletav summa on 100–15 000 € 3 kuust kuni 5 aastani

Reisilaen

Kumba usku oled Sina – kas oled kindlal veendumusel, et unistuste reise saavad endale lubada vaid vähesed või leiad, et puhkamine peaks olema kättesaadav kõigile? Sõltumata sellest, kumba Sa usud, selge on see, et parim võimalus igapäevarutiinist põgeneda ja uusi asju kogeda on minna reisile. Kui igakuine eelarve ei ole Sul siiamaani võimaldanud pikki puhkusereise ette võtta, võib Sulle olla abiks reisilaen, mis teeb kättesaadavaks nii lähemad kui kaugemad sihtkohad ja millega saad reisi eest tasumise hajutada pikemale perioodile.

Mis on reisilaen

Reisilaen on laen reisimiseks, mis võimaldab reisi eest tasuda osade kaupa. Reisilaen sobib nii lõõgastava perepuhkuse kui romantilise pulmareisi finantseerimiseks. Vahet pole, kas Sinu plaanides on pikem nädalalõpp mõnes Euroopa pealinnas, nädalane reis suusakuurorti või kõik hinnas soojamaapuhkus – reisilaenuga on võimalik finantseerida reise enamasti kuni 2000 euro väärtuses tagasimakseperioodiga 1 kuni 2 aastat.

Reisilaenu abil saab tasuda nii puhkusepaketi, hotelli kui lennupiletite eest ja sageli on võimalik laenu hakata tagasi maksma alles pärast reisil käimist. Reisilaen kantakse enamasti Sinu isiklikule pangakontole, kuid on ka selliseid reisilaenu pakkujaid, kes teevad koostööd reisibüroodega ja tasuvad reisi summa Sinu eest otse reisikorraldajale – nii jääb Sinu ülesandeks vaid reisilaenu osamakseid tasuda. Lisaks pakuvad mitmed reisikorraldajad reisi finantseerimiseks järelmaksu. See on sisuliselt sama, mis reisilaen, ainult et laenumaksete asemel tuleb Sul tasuda järelmaksu osamakseid.

Reisile minnes tuleks alati varuda lisaraha või võtta reisile kaasa krediitkaart. See on vajalik juhuks, kui reisil peaks tekkima ootamatusi, mis nõuavad täiendavaid väljaminekuid (näiteks vargused, lennukist maha jäämine vms). Ka mõnda reisilaenu saab sellistel puhkudel kasutada, kuid seda ei võimalda mitte iga laenuandja, seega uuri enne laenu võtmist täpsemaid tingimusi.

Selleks, et leida soodsaim reisilaen, võta reisi planeerides pakkumised mitme erineva laenuandja käest. Laenud erinevad üksteisest nii lepingutasu, intressi kui maksimaalse tagasimakseperioodi poolest. Näiteks, kui plaanid reisilaenu abil osta 2000-eurose reisi, mis tuleb tagasi maksta 12 kuu jooksul, oleks Sinu igakuine tagasimakse 170-180 eurot, mis on päris arvestatav summa. Arvutades sama reisi tagasimaksed ümber 24 kuu ehk 2 aasta peale, oleks kuumakse 90-100 eurot, mis on juba oluliselt vähem, kuid vahel võib ka see summa olla igakuiseks tasumiseks liiga suur. Reisilaenude kõrval tasub paralleelselt tutvuda ka erinevate väikelaenudega, mis võivad olla paindlikumad ja mille tagasimakseperioodi saab ise valida. See on eriti kasulik siis, kui soovid reisi eest tasuda pikema aja jooksul ja väiksemate kuumaksete kaupa.

Mille poolest erineb Bondora laen reisilaenust

Bondora laen on lihtne ja soodne alternatiiv reisilaenule, mis pakub paindlikku lahendust ja pikemat tagasimakseperioodi. See on tagatiseta väikelaen, mida võib kasutada igaks otstarbeks, sealhulgas reisipaketi ostmiseks, lennupiletite soetamiseks või hotelli eest tasumiseks. Bondora laen ei sea piiranguid laenu eest ostetavatele teenustele – soovi korral võid osa laenusummast jätta puhvriks, et saaksid selle eest katta reisil tekkivaid jooksvaid kulusid.

Võrreldes reisilaenuga on Bondora laenu abil võimalik finantseerida ka kallimat reisi, olgu selleks siis pulmareis või lihtsalt pikem reis mõnda kaugesse ja eksootilisse paika. Laenu tagasimakseperiood on kuni 60 kuud, mis aitab reisisumma hajutada mõistlikult, hoides nii igakuised kulutused kontrolli all.

Bondora laenu suurimaks eeliseks teiste sarnaste laenude ees on personaalne intress, mis kalkuleeritakse laenuvõtja varasemate kohustuste ja finantsajaloo põhjal. Intressimäärad algavad 8,99% aastas, mis on suhteliselt soodne pakkumine. Bondora laen võib olla kasulikum kui näiteks krediitkaardiga reisi eest tasumine. Laenu taotledes on Sul võimalik ise valida tagasimakse suurus ja tähtaeg ning kui peaksid soovima laenu varem tagastada, saad Sa seda teha ilma lisatasuta.

Bondora laenu saab taotleda täielikult interneti teel ja laenupakkumine jõuab Sinu postkasti vaid loetud minutitega. Sobiva laenupakkumise väljavalimisel laekub raha unistuste reisi finantseerimiseks Sinu kontole 1-3 tööpäevaga.

Soovid teada, milline on Sinu personaalne laenupakkumine? Registreeru Bondora.ee lehel ja täida taotlus

NB! Pakkumise küsimine ei kohusta Sind laenu võtma!

Bondora laenu tingimused:

  • Lihtne taotlemine interneti teel
  • Laenupakkumine kõigest 1 minutiga
  • Laenusumma 100 – 15 000 eurot
  • Intressimäär alates 8,99% aastas
  • Tagasimakseperiood 3–60 kuud
  • Laenu ennetähtaegne tagastamine lisatasuta
  • Soovi korral saad laenu kätte vaid nutitelefoniga
B Secure pakub paindlikkust

Pärast Bondorast väikelaenu võtmist toimub laenu tagasimaksmine kord kuus vastavalt kokkulepitud maksegraafikule. Sinu ülesandeks on hoolitseda selle eest, et vastav summa oleks kantud igakuiselt õigeks kuupäevaks Bondora kontole. Et maksed ei ununeks, saadame Sulle selle kohta e-kirjaga ka meeldetuletusi.

Kui peaks tekkima olukord, et Sa ei suuda ajutiselt laenu tagasi maksta (näiteks töökaotuse korral), on Sul võimalik taotleda maksepuhkust. Sissetuleku vähenemise korral saad muuta maksegraafikut, pikendades laenu tähtaega ja vähendades seeläbi igakuiste kohustuste hulka. Samuti võid muuta makse tegemise kuupäeva, kui see peaks vajalikuks osutuma. Laenu hetkeseisu näed ja muudatusi saad taotleda, logides sisse Bondora kontole.

Tahaksid teada, milline on Sinu personaalne laenupakkumine?

1
Esita taotlus
2
Vali sobiv laenupakkumine
3
Tuvasta ennast, allkirjasta leping ning oota raha kontole laekumist

NB! Pea meeles, et laen on finantskohustus ja see tuleb ka tagasi maksta. Ära võta kunagi laenuotsust vastu ilma seda põhjalikult läbi kaalumata.

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,05% kuni 51,91%.

NB! Laenupakkumise küsimine ei kohusta Sind laenu võtma! Pea meeles, et laen on finantskohustus. Ära võta kunagi laenuotsust vastu ilma seda põhjalikult läbi kaalumata.

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,05% kuni 51,91%.

226 798 inimest on investeerinud üle 1 000,4 milj € ning teeninud 225,5 milj € – SINA võid olla pank.

  • Lihtne automatiseeritud investeerimine
  • 11 aastat kogemust
  • Alusta kasvõi 1 euroga
Alusta kohe
Palun tutvu meie teenuse tingimustega bondora.com kodulehel, vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

-

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,05% kuni 51,91%.