Vali usaldusväärne laen Bondorast

Bondora laen on tagatiseta laen
Intressimäär alates 8,99% aastas
Taotletav summa on 100–15 000 € 3 kuust kuni 5 aastani
Reguleeritud Eesti
Finantsinspektsiooni poolt
Kliente
1 498 315

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,05% kuni 51,91%.

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,05% kuni 51,91%.

Bondora laen on tagatiseta laen
Intressimäär alates 8,99% aastas
Taotletav summa on 100–15 000 € 3 kuust kuni 5 aastani

Laen eraisikult

Laen eraisikult on teada-tuntud alternatiiv pankadele ja muudele laenuandjatele. Kui soovid raha laenata olukorras, kus pank Sulle laenu ei anna, näiteks kui Su sissetulek pole piisav või oled värskelt töökohta vahetanud, võib laen eraisikult olla ainus võimalus lisaraha saamiseks. Laen kehtiva maksehäirega on panga puhul välistatud, kuid eraisikute laenud võivad olla kättesaadavad ka juhul, kui Sa panga tingimustele täies mahus ei vasta, näiteks puudub Sul piisav sissetulek või oled värskelt töökohta vahetanud. Otsides laenu eraisikult kuni 15 000 euro ulatuses saad seda teha näiteks läbi ühisrahastusplatvormide, millest tuntuim on Bondora. Enne kui otsustad, milline laen on Sinu jaoks sobivaim, loe, mida eraisikute laenud endast täpsemalt kujutavad.

Laen eraisikult

Eraisikute laenud, nagu nimigi ütleb, on laenud, mida eraisik pakub eraisikule. Siiski ei tähenda see ainult seda, et peaksid otsima kuulutusi sisuga „Annan laenu sularahas“. Sularahalaen võõralt inimeselt on kõige riskantsem valik ja võib hiljem palju sekeldusi kaasa tuua. Oluliselt turvalisem on raha laenamine läbi ühisrahastusplatvormide, mis võimaldavad eraisikutel sinna raha paigutada ja soovijatel sealt raha laenata.

Eraisikute laenusid otsitakse sageli siis, kui vajatakse:

 • laenu ilma töökohata
 • laenu ilma isikutuvastamiseta
 • laenu kehtiva maksehäirega.

Et asi lõpuni selgeks teha, peab ütlema, et päris anonüümset, kuid samal ajal turvalist laenu ei ole tänapäeval olemas. Igasuguse laenu võtmisega tuleb läbida teatav isikutuvastusprotsess, seega pead arvestama, et laen seotakse siiski Sinu isikuga. Küll aga on ühisrahastutel paindlikumad tingimused töökoha osas, näiteks ei ole seatud nii kõrgeid minimaalse sissetuleku nõudeid nagu pankadel, samuti on ühisrahastud valmis raha välja laenama olukorras, kus maksehäire on likvideeritud, kuid Maksehäireregistris endiselt nähtav.

Kui Sinu kindel soov on võtta laen eraisikult, siis tasub seda igal juhul teha läbi ühisrahastu, kui Sa just ei võta laenu mõnelt sugulaselt või sõbralt, keda võid 100% usaldada. Igasugused finantstehingud võhivõõraga võiksid jääda möödanikku või, kui võtad laenu võõralt, soovitame vähemalt sõlmida notariaalse lepingu.

Ühisrahastusplatvormid jagunevad kaheks, mõned pakuvad laene ainult firmadele, teistel on pakkumises nii eraisikute laenud kui laenud ettevõtetele. Kui otsid sobivat ühisrahastut, tee esmalt selgeks, kellele nad laenu pakuvad, kas seda võib kasutada igaks otstarbeks ja millised on laenu taotlemise tingimused.

Kui oled sobiva ühisrahastu välja valinud, toimub edasine laenu taotlemise protsess üsna sarnaselt muude internetist taotletavate laenudega. Ole valmis selleks, et pead esitama laenutaotluse ning lisama sinna oma praegused sissetulekud ja kohustused. Sageli küsitakse täiendavalt ka viimase kuue kuu pangakonto väljavõtet, seega on protsess üsna sarnane teiste laenupakkujate omaga. Kui ettevõtetele suunatud ühisrahastutes investeerivad inimesed konkreetsetesse projektidesse ja rahastuse kokkusaamisega võib minna aega, siis platvormil, kus pakutakse eraisikute laene, väljastatakse need pigem automaatselt ja laenu kättesaamine ei tohiks võtta üle paari-kolme päeva.

Mille poolest erineb Bondora eraisikute vahelisest laenust?

Bondora töötab ühisrahastu põhimõttel, võimaldades inimestel oma raha Bondorasse investeerida ja laenates seda neile, kes laenu vajavad. Seega on kõik Bondora laenud põhimõtteliselt eraisikute laenud ja raha, mida laenudeks väljastatakse, on sinna investeerinud eraisikutest investorid.

Bondora laen on tagatiseta väikelaen, mis sobib nii pikalt planeeritud väljaminekute kui ootamatute kulutuste katmiseks. Seejuures ei pea Sa põhjendama, milleks laenu vajad, sest Bondora laen on sobiv igaks elujuhtumiks.

Bondora laenu suurimaks eeliseks teiste sarnaste laenude ees on personaalne intress, mis kalkuleeritakse laenuvõtja varasemate kohustuste ja finantsajaloo põhjal. Laenude intressimäär algab 8,99% aastas ja see on soodsam kui näiteks pankade tarbimislaenude intress, mis algab enamasti 12-15% aastas, rääkimata kiirlaenuandjate intressist, mis võib kohati küündida isegi 50% lähedale. Seega on täiesti võimalik, et kui oled saanud pangalt eitava vastuse, võib Bondora teha Sulle isegi parema pakkumise kui pank seda esialgu tegi.

Bondora laenu teeb mugavaks selle taotlemise lihtsus ja kiirus. Laen Bondorast on kättesaadav 24/7 ja seda saab taotleda kodust lahkumata, soovi korral kasvõi nutitelefoniga. Pärast taotluse esitamist jõuab laenupakkumine Sinu postkasti kõigest ühe minutiga ning positiivse laenuotsuse korral laekub raha Sinu kontole juba 1-3 tööpäevaga. Boonusena pakub Bondora laenulepingu sõlmimisel võimalust tagasimakse suurust ja tähtaega ise valida. Kui peaksid soovima laenu varem tagastada, saad seda teha ilma lisatasuta.

Bondora laenu tingimused:

 • Lihtne taotlemine interneti teel
 • Laenupakkumine kõigest 1 minutiga
 • Laenusumma 100 – 15 000 eurot
 • Intressimäär alates 8,99% aastas
 • Tagasimakseperiood 3–60 kuud
 • Laenu ennetähtaegne tagastamine lisatasuta
 • Soovi korral saad laenu kätte vaid nutitelefoniga
B Secure pakub paindlikkust

Pärast Bondorast väikelaenu võtmist toimub laenu tagasimaksmine kord kuus vastavalt kokkulepitud maksegraafikule. Sinu ülesandeks on hoolitseda selle eest, et vastav summa oleks kantud igakuiselt õigeks kuupäevaks Bondora kontole. Et maksed ei ununeks, saadame Sulle selle kohta e-kirjaga ka meeldetuletusi.

Kui peaks tekkima olukord, et Sa ei suuda ajutiselt laenu tagasi maksta (näiteks töökaotuse korral), on Sul võimalik taotleda maksepuhkust. Sissetuleku vähenemise korral saad muuta maksegraafikut, pikendades laenu tähtaega ja vähendades seeläbi igakuiste kohustuste hulka. Samuti võid muuta makse tegemise kuupäeva, kui see peaks vajalikuks osutuma. Laenu hetkeseisu näed ja muudatusi saad taotleda, logides sisse Bondora kontole.

Tahaksid teada, milline on Sinu personaalne laenupakkumine?

1
Esita taotlus
2
Vali sobiv laenupakkumine
3
Tuvasta ennast, allkirjasta leping ning oota raha kontole laekumist

NB! Pea meeles, et laen on finantskohustus ja see tuleb ka tagasi maksta. Ära võta kunagi laenuotsust vastu ilma seda põhjalikult läbi kaalumata.

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,05% kuni 51,91%.

NB! Laenupakkumise küsimine ei kohusta Sind laenu võtma! Pea meeles, et laen on finantskohustus. Ära võta kunagi laenuotsust vastu ilma seda põhjalikult läbi kaalumata.

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,05% kuni 51,91%.

226 798 inimest on investeerinud üle 1 000,4 milj € ning teeninud 225,5 milj € – SINA võid olla pank.

 • Lihtne automatiseeritud investeerimine
 • 11 aastat kogemust
 • Alusta kasvõi 1 euroga
Alusta kohe
Palun tutvu meie teenuse tingimustega bondora.com kodulehel, vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

-

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,05% kuni 51,91%.