Vali usaldusväärne laen Bondorast

Bondora laen on tagatiseta laen
Intressimäär alates 8,99% aastas
Taotletav summa on 100–15 000 € 3 kuust kuni 5 aastani
Reguleeritud Eesti
Finantsinspektsiooni poolt
Kliente
1 488 896

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 19,89% kuni 52,07%.

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 19,89% kuni 52,07%.

Bondora laen on tagatiseta laen
Intressimäär alates 8,99% aastas
Taotletav summa on 100–15 000 € 3 kuust kuni 5 aastani

Laen inimeselt inimesele

Suurte korporatiivsete laenupakkujate kõrval kogub tänapäeval järjest enam populaarsust laen inimeselt inimesele ehk ühisrahastus. Seda tüüpi laen on suurepärane valik, kui Sa ei soovi mingil põhjusel pangast laenu võtta või oled saanud sealt eitava vastuse. Näiteks puudub Sul piisav sissetulek, Sa tegeled ettevõtlusega või Sul on hiljuti olnud maksehäireid. Kuidas sobivat ühisrahastusvõimalust leida?

Laen inimeselt inimesele

Laen inimeselt inimesele on laen eraisikult. Kui vanasti otsiti selliseid pakkumisi ajaleherubriigist „Annan laenu eraisikutele“, siis tänapäeval vahendatakse eraisikute laenusid internetipõhistel platvormidel, mida nimetatakse ühisrahastuteks. Ühisrahastuse kaudu on võimalik nii investeerida kui ka raha laenata. Ühisrahastuse laene ei finantseerita krediidiasutuse vahenditest, vaid raha omanikeks on eraisikud. Kuna paljud ühisrahastud hoiavad investeerimise ja laenude taotlemise keskkonnad eraldi, ei pruugi laenuvõtja tihti teadagi, et raha, mida ta taotleb, on teiste eraisikute oma.

Lisaks paindlikkusele pakuvad ühisrahastud sageli teiste laenuandjatega võrreldes soodsamaid tingimusi ja paremat intressi. Pane tähele, et mõne ühisrahastusplatvormi fookuses on ainult laenud firmadele, teised pakuvad laene nii eraisikutele kui ettevõtetele. Kui otsid sobivat ühisrahastut, tee esmalt selgeks, kellele nad laenu pakuvad, kas laenu võib kasutada igaks otstarbeks ja millised on laenu taotlemise tingimused.

Kui oled sobiva ühisrahastu välja valinud, toimub eraisiku laenu taotlemise protsess üsna sarnaselt muude internetist taotletavate laenudega. Kui ettevõtetele suunatud ühisrahastutes investeerivad inimesed konkreetsetesse projektidesse ja rahastuse kokkusaamisega võib minna aega, siis platvormidel, kus pakutakse laenu inimeselt inimesele, väljastatakse laene pigem automaatselt ja taotlemine toimub samamoodi nagu muudegi väikelaenude puhul.

Kellele sobib laen inimeselt inimesele:

 • Sinu sissetulek on pankade nõutud piirist veidi madalam – oletame, et pank nõuab minimaalset sissetulekut 800 eurot, kuid Sinu igakuine sissetulek on 750 eurot. Kui saad pangast eitava vastuse, tasub kindlasti proovida ka teisi rahastusvõimalusi, näiteks laenu inimeselt inimesele.
 • Sa tegeled ettevõtlusega – kahjuks peab ütlema, et paljudele pankadele ei meeldi iseenda tööandjad. Sageli on seal ettevõtte tegutsemisele eraldi nõuded, näiteks peab eraisikuna laenu taotlemiseks olema Sinu ettevõte vähemalt 2 aastat vana, seda isegi siis, kui endale regulaarselt Eesti keskmisest kõrgemat palka maksad. Kindla laenuhuvi korral ei tasuks oma plaane siiski edasi lükata, vaid kaaluda laenu taotlemist mõnelt väiksemalt krediidiandjalt või ühisrahastust.
 • Sul on hiljuti olnud maksehäireid – ei ole päris õige väita, et laen inimeselt inimesele oleks laen maksehäiretega inimesele, kuid võrreldes näiteks pankadega, kes 5 aastaks igasuguse laenu saamise maksehäire korral välistavad, võib laen inimeselt inimesele olla võimalik ka juba oluliselt varem.

Mille poolest erineb Bondora laen inimeselt inimesele laenust?

Bondora töötab ühisrahastu põhimõttel. Ta võimaldab inimestel oma raha Bondorasse investeerida ning laenab seda neile, kes raha vajavad. Seega on Bondora laenu puhul põhimõtteliselt tegemist laenuga inimeselt inimesele.

Bondora laen on tagatiseta väikelaen, mis sobib nii pikalt planeeritud väljaminekute kui ootamatute kulutuste katmiseks. Seejuures ei pea Sa põhjendama, milleks laenu vajad. Bondora laen on sobiv igaks elujuhtumiks.

Bondora laenu teeb mugavaks selle taotlemise lihtsus ja kiirus. Bondora laen on kättesaadav 24/7 ja seda saab taotleda kodust lahkumata, kasvõi nutitelefoniga. Laenupakkumine jõuab Sinu postkasti kõigest 1 minutiga ning positiivse laenuotsuse korral laekub raha Sinu kontole juba 1–3 tööpäevaga.

Bondora laenu suurimaks eeliseks teiste sarnaste laenude ees on personaalne intress, mis kalkuleeritakse laenuvõtja varasemalt võetud kohustuste ja finantsajaloo põhjal. Laenude intressimäär algab 8,99% aastas ja see on soodsam kui näiteks pankade tarbimislaenude intress, mis algab enamasti 12–15% aastas, rääkimata kiirlaenuandjate intressist, mis võib kohati küündida isegi 50% aastas lähedale.

Bondora laenulepingut sõlmides on Sul võimalik tagasimakse suurust ja tähtaega ise valida. Kui peaksid soovima laenu varem tagastada, saad Sa seda teha ilma lisatasuta.

Bondora laenu tingimused:

 • Lihtne taotlemine interneti teel
 • Laenupakkumine kõigest 1 minutiga
 • Laenusumma 100–15 000 eurot
 • Intressimäär alates 8,99% aastas
 • Tagasimakseperiood 3–60 kuud
 • Laenu ennetähtaegne tagastamine lisatasuta
 • Soovi korral saad laenu kätte vaid nutitelefoniga
B Secure pakub paindlikkust

Pärast Bondorast väikelaenu võtmist toimub laenu tagasimaksmine kord kuus vastavalt kokkulepitud maksegraafikule. Sinu ülesandeks on hoolitseda selle eest, et vastav summa oleks kantud igakuiselt õigeks kuupäevaks Bondora kontole. Et maksed ei ununeks, saadame Sulle selle kohta e-kirjaga ka meeldetuletusi.

Kui peaks tekkima olukord, et Sa ei suuda ajutiselt laenu tagasi maksta (näiteks töökaotuse korral), on Sul võimalik taotleda maksepuhkust. Sissetuleku vähenemise korral saad muuta maksegraafikut, pikendades laenu tähtaega ja vähendades seeläbi igakuiste kohustuste hulka. Samuti võid muuta makse tegemise kuupäeva, kui see peaks vajalikuks osutuma. Laenu hetkeseisu näed ja muudatusi saad taotleda, logides sisse Bondora kontole.

Tahaksid teada, milline on Sinu personaalne laenupakkumine?

1
Esita taotlus
2
Vali sobiv laenupakkumine
3
Tuvasta ennast, allkirjasta leping ning oota raha kontole laekumist

NB! Pea meeles, et laen on finantskohustus ja see tuleb ka tagasi maksta. Ära võta kunagi laenuotsust vastu ilma seda põhjalikult läbi kaalumata.

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 19,89% kuni 52,07%.

NB! Laenupakkumise küsimine ei kohusta Sind laenu võtma! Pea meeles, et laen on finantskohustus. Ära võta kunagi laenuotsust vastu ilma seda põhjalikult läbi kaalumata.

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 19,89% kuni 52,07%.

226 683 inimest on investeerinud üle 989,3 milj € ning teeninud 223,5 milj € – SINA võid olla pank.

 • Lihtne automatiseeritud investeerimine
 • 11 aastat kogemust
 • Alusta kasvõi 1 euroga
Alusta kohe
Palun tutvu meie teenuse tingimustega bondora.com kodulehel, vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

-

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 19,89% kuni 52,07%.