Alati ei pea laenu saamiseks vara panti panema

Bondora laen on tagatiseta laen
Intressimäär alates 8,99% aastas
Taotletav summa on 100–15 000 € 3 kuust kuni 5 aastani
Reguleeritud Eesti
Finantsinspektsiooni poolt
Kliente
1 498 315

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,05% kuni 51,91%.

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,05% kuni 51,91%.

Bondora laen on tagatiseta laen
Intressimäär alates 8,99% aastas
Taotletav summa on 100–15 000 € 3 kuust kuni 5 aastani

Tagatiseta laen

Soovid võtta laenu, kuid pank nõuab tagatist? Kui Sul puudub tagatiseks sobiv kinnisvara või Sa ei soovi oma autot pantida, võiksid hüpoteeklaenude asemel kaaluda hoopis laene, mida antakse tagatiseta. Tagatiseta laen sobib nii pikalt planeeritud väljaminekute finantseerimiseks kui ootamatute kulude katmiseks. Võrreldes hüpoteeklaenuga võib tagatiseta laenu summa olla mõnevõrra väiksem, kuid mitte alati. Kui otsid väikelaenu või tarbimislaenu, ei tasu oma vara mõtlematult pantida, vaid pruugib kaaluda, kas ehk leidub mõni soodsam ja riskivabam alternatiiv.

Mis on tagatiseta laen?

Tagatiseta laen on laen, mida saab taotleda ilma isiklikku vara pantimata. Kui suurte laenude puhul nagu kodulaen, nõutakse alati tagatist, siis väiksemaid laenusid, nagu väikelaen ja tarbimislaen, saab võtta nii tagatisega kui ilma. Miks eelistada ühte või teist? Tagatisega laen on kahtlemata ainus valik juhul, kui vajad laenamiseks suuremat summat kui tagatiseta laenu pakkujad võimaldavad. Teine põhjus, miks tagatisega laenu võetakse, on madal intressimäär, mis võib tõepoolest olla tagatiseta laenu omast soodsam. Paari protsendi võrra madalam intressimäär tuleb aga Sinu enda vara pantimise arvelt – seega mõtle enne sellise laenu võtmist hoolega läbi, kas oled valmis makseraskuste tekkimisel oma kodust või autost loobuma, sest hüpoteegi seadmisel on laenuandjal täielik õigus Sinu vara realiseerida.

Tagatiseta laen on reeglina riskivabam kui tagatisega laen. Tagatiseta laenu intress võib küll olla veidi kõrgem, kuid Sa ei pea muretsema kodust välja tõstmise või autost ilmajäämise pärast. Lisaks on tagatiseta laenu taotlemine hüpoteeklaenust oluliselt kiirem. Tagatisega laen eeldab hüpoteegi seadmist, mida saab teha ainult notari juures kohapeal. Tagatiseta laen on seevastu täielikult taotletav internetis, vastus laenutaotlusele saabub vahel kõigest paari minutiga ning parimal juhul laekub raha Sinu kontole juba mõne päevaga.

Mõned näited, milliseid tagatiseta laene Eestis pakutakse:

Tagatiseta laenu summad jäävad vahemikku 300 – 15 000 eurot. Kui tagatiseta kiirlaenu, väikelaenu ja tarbimislaenu kasutamisele ei seata piiranguid, siis remondilaen, reisilaen, autolaen, jt on sihtotstarbelised tagatiseta laenud, mis on mõeldud mingi konkreetse asja soetamiseks või elluviimiseks – remondilaen sisustuse soetamiseks ja kodu või abihoone remontimiseks; reisilaen reisipaketi tellimiseks või reisikulude katmiseks; autolaen auto ostmiseks või remondiks jne.

Paljud ei tea, et tagatiseta laen ettevõttele/firmale on samuti täiesti olemas. See sobib eriti hästi just alustavale ettevõttele, kellel puudub vara, mida laenu tagatiseks seada, või kelle bilansinumbrid ei ole veel piisavalt head.

Mille poolest erineb Bondora laen tagatiseta laenust?

Bondora laen on tagatiseta laen kuni 10000 euro väärtuses. Bondora laen ei nõua vara pantimist ja võid seda kasutada täpselt sellel eesmärgil, milleks soovid – eluaseme remondiks, unistuste reisiks, uue auto soetamiseks või rikki läinud kodumasina parandamiseks. Samuti võid Bondora laenu kasutada ootamatute kulude katmiseks. Bondora ei küsi, milleks Sa laenu vajad. Nii võid sellega katta ka kõige diskreetsemad kulud. Või käivitada oma esimese äri.

Võrreldes tagatisega laenudega, on Bondora laenu kättesaamine väga kiire. Bondora laenu taotlemine toimub täielikult interneti teel ja laenupakkumine jõuab Sinu postkasti vaid minutiga. Kui oled sobiva pakkumise välja valinud, laekub soovitud summa Sinu kontole juba 1-3 tööpäevaga. Kui soovid võtta tagatiseta laenu 10000 eurot või väiksemas summas, on Bondora laenul selged eelised. Jääb ära notaris käimine ja kinnisvara hindamine, mis kaasneb hüpoteeklaenuga, samuti võib intress olla märgatavalt soodsam teiste laenupakkujate omast.

Bondora laenu märksõnaks on paindlikkus. Intressid algavad 8,99% aastas ja igale laenutaotlejale kalkuleeritakse personaalne intress, mis sõltub laenuvõtja varasemalt võetud kohustustest ning finantsajaloost.

Bondora laenu tingimused:

  • Lihtne taotlemine interneti teel
  • Laenupakkumine kõigest 1 minutiga
  • Laenusumma 100 – 15 000 eurot
  • Intressimäär alates 8,99% aastas
  • Tagasimakseperiood 3–60 kuud
  • Laenu ennetähtaegne tagastamine lisatasuta
  • Soovi korral saad laenu kätte vaid nutitelefoniga
B Secure pakub paindlikkust

Pärast Bondorast väikelaenu võtmist toimub laenu tagasimaksmine kord kuus vastavalt kokkulepitud maksegraafikule. Sinu ülesandeks on hoolitseda selle eest, et vastav summa oleks kantud igakuiselt õigeks kuupäevaks Bondora kontole. Et maksed ei ununeks, saadame Sulle selle kohta e-kirjaga ka meeldetuletusi.

Kui peaks tekkima olukord, et Sa ei suuda ajutiselt laenu tagasi maksta (näiteks töökaotuse korral), on Sul võimalik taotleda maksepuhkust. Sissetuleku vähenemise korral saad muuta maksegraafikut, pikendades laenu tähtaega ja vähendades seeläbi igakuiste kohustuste hulka. Samuti võid muuta makse tegemise kuupäeva, kui see peaks vajalikuks osutuma. Laenu hetkeseisu näed ja muudatusi saad taotleda, logides sisse Bondora kontole.

Tahaksid teada, milline on Sinu personaalne laenupakkumine?

1
Esita taotlus
2
Vali sobiv laenupakkumine
3
Tuvasta ennast, allkirjasta leping ning oota raha kontole laekumist

NB! Pea meeles, et laen on finantskohustus ja see tuleb ka tagasi maksta. Ära võta kunagi laenuotsust vastu ilma seda põhjalikult läbi kaalumata.

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,05% kuni 51,91%.

NB! Laenupakkumise küsimine ei kohusta Sind laenu võtma! Pea meeles, et laen on finantskohustus. Ära võta kunagi laenuotsust vastu ilma seda põhjalikult läbi kaalumata.

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,05% kuni 51,91%.

226 798 inimest on investeerinud üle 1 000,4 milj € ning teeninud 225,5 milj € – SINA võid olla pank.

  • Lihtne automatiseeritud investeerimine
  • 11 aastat kogemust
  • Alusta kasvõi 1 euroga
Alusta kohe
Palun tutvu meie teenuse tingimustega bondora.com kodulehel, vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

-

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,05% kuni 51,91%.