Üks laen, mitu võimalust

Bondora laen on tagatiseta laen
Intressimäär alates 8,39% aastas
Taotletav summa on 100–10 000 € 3 kuust kuni 5 aastani
Reguleeritud Eesti
Finantsinspektsiooni poolt
Kliente
1 348 114

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

*Laenusumma 100 kuni 10000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 19,41% kuni 45,9%.

*Laenusumma 100 kuni 10000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 19,41% kuni 45,9%.

Bondora laen on tagatiseta laen
Intressimäär alates 8,39% aastas
Taotletav summa on 100–10 000 € 3 kuust kuni 5 aastani

Väikelaen

Soovid täita oma pikaaegse unistuse või Sind on tabanud ootamatu väljaminek? Olgu puuduolevaks summaks 500 või 10 000 eurot – väikelaen on sobivaim ja kiireim lahendus ootamatute kulutuste katteks.

Väikelaenu suur pluss on see, et seda saab kasutada igaks otstarbeks ja seda pakuvad paljud laenuandjad. Siiski tasub enne lõpliku otsuse tegemist uurida, milline on just Sulle sobivaim väikelaen.

Väikelaenud vastavalt otstarbele

Väikelaen, nagu nimigi ütleb, on väikesesummaline laen, mille kättesaamine on tehtud lihtsaks ja kiireks ning mis on enamasti tagatiseta. Väikelaenu definitsioon on väga lai. Siia kuuluvad nii SMS-laenud kui suuremad tarbimislaenud nagu autolaen, reisilaen või remondilaen.

Väikelaen on tihti kiireim ja mugavaim viis, kuidas lisaraha saada. Sageli võetakse seda näiteks ootamatult katki läinud auto parandamiseks või mõne elutähtsa kodumasina, nagu pesumasina või köögipliidi väljavahetamiseks.

Eestis pakuvad erinevaid väikelaene nii pangad kui ka muud finantsasutused. Üldjuhul on pankade tingimused jäigemad ja laenuotsus võtab kauem aega. Samuti võib pank seada lisatingimusi nagu näiteks hüpoteek või kindel sissetuleku piir.

Väikelaenudele spetsialiseerunud krediidiandjad on sageli paindlikumad ja teevad otsuseid ööpäevaringselt 7 päeva nädalas, mis tähendab, et nende poole võib pöörduda kasvõi laupäeva öösel. Tasub tähele panna, et erinevatel laenupakkujatel on väga erineva hinnaga laenutooted, seega on ootamatute lisakulude vältimiseks mõistlik erinevaid pakkumisi enne laenuvõtmist omavahel võrrelda.

Bondora väikelaen

Bondora laen on tagatiseta väikelaen, mida on võimalik võtta summas 100 kuni 10 000 eurot. Suurema väljamineku korral on see hea võimalus hajutada suurem kulutus pikema perioodi peale ja hoida nii oma kohustused kontrolli all.

Bondora laenu tingimused:

 • Lihtne taotlemine interneti teel
 • Laenupakkumine kõigest 1 minutiga
 • Laenusumma 100 – 10 000 eurot
 • Intressimäär alates 8,39% aastas
 • Tagasimakseperiood 3–60 kuud
 • Laenu ennetähtaegne tagastamine lisatasuta
 • Soovi korral saad laenu kätte vaid nutitelefoniga

Bondora laenu on võimalik taotleda igaks elujuhtumiks ja kasutada nii planeeritud kui planeerimata kulude katteks, nagu näiteks oma äri käivitamiseks, kauaoodatud eluaseme remondiks, unistuste reisiks, uue auto soetamiseks või rikki läinud kodumasina parandamiseks. Samuti võib seda kasutada muude ootamatute kulude puhul.

Võrreldes teiste väikelaenu pakkujatega on Bondora eeliseks isikustatud intress, mis arvutatakse laenutaotleja varasema krediidiinfo põhjal ning mille saad teada laenutaotluse esitamisel. Intressimäärad algavad alates 8,39% aastas, mis tähendab, et Bondora laen võib teiste väikelaenupakkujate kõrval olla oluliselt soodsam.

Bondora laenu tagasimaksmine toimub igakuiste maksetena kokkulepitud maksegraafiku alusel. Sinu ülesandeks on hoolitseda selle eest, et vastav summa oleks iga kuu õigeks kuupäevaks Bondora kontol olemas. Et maksed ei ununeks, saadame Sulle selle kohta e-kirjaga meeldetuletuse.

Kui peaks tekkima olukord, kus Sa ei suuda ajutiselt laenumakseid tasuda (näiteks töökaotuse korral), saad B Secure teenuse abil taotleda maksepuhkust. Samuti saad B Secure'i kaudu muuta maksegraafikut või makse kuupäeva. See võib olla oluline näiteks siis, kui Sinu igakuine sissetulek väheneb või muutub palga maksmise kuupäev.

Turul pakutakse väga erineva otstarbega väikelaene, nagu remondilaen, reisilaen või autolaen. Meie jaoks ei ole vahet, mille jaoks Sa laenu küsid. Kui Sinu eesmärgiks on soodne väikelaen, võib Bondora laen olla Sinu jaoks sobivaim valik.

Bondora laenu tingimused:

 • Lihtne taotlemine interneti teel
 • Laenupakkumine kõigest 1 minutiga
 • Laenusumma 100 – 10 000 eurot
 • Intressimäär alates 8,39% aastas
 • Tagasimakseperiood 3–60 kuud
 • Laenu ennetähtaegne tagastamine lisatasuta
 • Soovi korral saad laenu kätte vaid nutitelefoniga
B Secure pakub paindlikkust

Pärast Bondorast väikelaenu võtmist toimub laenu tagasimaksmine kord kuus vastavalt kokkulepitud maksegraafikule. Sinu ülesandeks on hoolitseda selle eest, et vastav summa oleks kantud igakuiselt õigeks kuupäevaks Bondora kontole. Et maksed ei ununeks, saadame Sulle selle kohta e-kirjaga ka meeldetuletusi.

Kui peaks tekkima olukord, et Sa ei suuda ajutiselt laenu tagasi maksta (näiteks töökaotuse korral), on Sul võimalik taotleda maksepuhkust. Sissetuleku vähenemise korral saad muuta maksegraafikut, pikendades laenu tähtaega ja vähendades seeläbi igakuiste kohustuste hulka. Samuti võid muuta makse tegemise kuupäeva, kui see peaks vajalikuks osutuma. Laenu hetkeseisu näed ja muudatusi saad taotleda, logides sisse Bondora kontole.

Ärilaen

Äri käivitamine eeldab investeeringut, mida ettevõtjal endal tihti pole. Üks võimalus rahaliste vahendite kaasamiseks on taotleda alustava ettevõtja toetust, teine võimalus äri alustamiseks ja laiendamiseks on tutvuda erinevate krediidiandjate pakutavaga.

Ärilaen on laen, mis aitab käivitada ettevõtte tegevust või soetada ettevõtte tegevuseks vajalikku põhivara. Ettevõtetele pakutavate laenutoodete hulgas on erineva sihtotstarbega laenud nagu stardilaen, investeerimislaen või arvelduskrediit. Pangad nõuavad ettevõtetelt laenu võtmisel enamasti käendust või tagatist. Mitmete laenude puhul oodatakse ka, et ettevõte oleks tegutsenud vähemalt aasta. Ettevõtte alustamiseks ja laiendamiseks sobib ka tagatiseta väikelaen, mida võib kasutada oma äranägemise järgi ning mille taotlemine on lihtne ega nõua ettevõtte varaga riskimist.

Tagaitseta ärilaen sobib ettevõtjale, kellel on vaja kiiret rahasüsti ja kes ei soovi oma vara panti panna. Alustav ettevõtja saab ärilaenu abil ettevõtte kiirelt käivitada, tegutsev ettevõtja hankida vajaliku masina või soetada kaubavaru. Ärilaen aitab finantseerida ka ootamatult tekkinud ärilist võimalust, milleks ettevõtjal endal vahendid puuduvad.

Remondilaen

Öeldakse, et eluase vajab värskendust iga 7-10 aasta tagant. Väljavahetamist võib vajada sisustus või on tarvis teha suuremaid remonditöid nagu põrandavahetus ja seinte värvimine. Sageli on lisaraha vaja ka uude koju sisse kolides – pank annab kodulaenu küll kinnisvara ostuks, kuid ei finantseeri enamasti mööbli, garderoobisüsteemide ega köögi soetamist. Selliste kulutuste tegemiseks sobib suurepäraselt remondilaen.

Remondilaen on soodne väikelaen, mida saab kasutada kodu kapitaalremondiks, värskendamiseks, sisustamiseks või aia haljastustöödeks. Remondilaen sobib nii planeeritud kodu remondiks kui ootamatuteks kulutusteks, mis võivad tekkida näiteks veeavarii või küttesüsteemi rikke tõttu. Samuti sobib remondilaen suvila ja abihoonete remondiks ning kodumasinate väljavahetamiseks. Remondilaenu abil saad parandada või välja vahetada elutähtsad kodused seadmed nagu muruniiduki, pesumasina või boileri. Samuti võib remondilaenu kasutada auto või muu sõiduki remondiks.

Remondilaenu suurus on enamasti kuni 10 000 eurot. Raha saad internetist taotledes kätte kiirelt ja tegutsema võid hakata kasvõi kohe. Laenu tagasimaksmine toimub vastavalt kokkulepitud maksegraafikule igakuiste maksetena ja tagasimakse periood on 3 kuni 60 kuud.

Reisilaen

Reisilaen tuleb appi olukordades, kus soovid endale või oma perele lubada suuremat reisi, kuid Sul ei ole kogu raha korraga välja käia. Miks mitte osta reis kohe ja maksta summa tagasi osade kaupa? Nii võib ka kõige kaugem ja eksootilisem paik muutuda käegakatsutavaks ja unistus saada tõeks.

Reisilaen sobib nii perepuhkuse kui pulmareisi finantseerimiseks. Suure summa hajutamisel pikema perioodi peale saad hoida oma kulutused kontrolli all ja nii jätkub Sul vahendeid lisaks puhkusepaketi ostmisele ka reisi nautimiseks. Samuti on reisilaen abiks ootamatutes olukordades, mis on küll ebameeldivad, aga sellegipoolest tõenäolised – õnnetusjuhtumid, vargused, lennust mahajäämine ja uute lennupiletite ostmine on üsna tavapärased lisakulutuste allikad, millega Eesti inimesed reisidel kokku on pidanud puutuma. Kui Sul puudub krediitkaart või arvelduskrediit, on reisilaen parim lahendus tekkinud olukorra lahendamiseks.

Reisilaenu valides jälgi, milline on krediidi kulukuse määr ja millist tagasimaksegraafikut pakutakse. Kui reisi summa on suur, soovitame valida pikema tagasimakseperioodi, et igakuine kohustus ei oleks üle jõu käiv.

Autolaen

Auto soetamiseks on kaks võimalust – osta auto kohe välja või võtta see liisingusse. Kui soovid auto välja osta, aga Sul ei jätku selleks vahendeid, siis sobib Sulle autolaen. Autolaen aitab mugavalt ja kiirelt soetada uue või kasutatud sõiduki, lisaks saad erinevalt liisitud autost sõiduki kohe pärast ostutehingut enda nimele vormistada.

Autolaen võimaldab katta sõiduki ostuga seotud kulud täies ulatuses. See tähendab, et autolaenuga auto ostmiseks ei pea Sul olema sissemaksuraha, nagu paljud pangad liisingutaotlejalt nõuavad. Samuti ei nõuta autolaenu puhul kaskokindlustuse sõlmimist, mis liisingu puhul on terveks liisinguperioodiks kohustuslik ja mis sõltuvalt automudelist ja väljalaskeaastast võib olla märgatav lisakulu.

Autolaenu võttes tasub laenatavasse summasse koheselt sisse arvestada ka suve- ja talverehvide soetamine, juhul kui neid autoga kaasas pole. See aitab vältida suuri kulutusi ühes kuus ja hajutada väljaminekud pikemale perioodile.

Kui oled uue sõiduki otsinguil, siis hinda, kumb sobib Sulle paremini – kas autolaen või autoliising. Arvuta kokku igakuiste väljaminekute kogusummad (laenu/liisingu tagasimakse, kindlustus jne) ja mõtle läbi, millised on Sinu võimalused sissemaksu osas ning kas soovid oma autole kaskokindlustust sõlmida.

Kiirlaen

Kiirlaen on kiire laen, mille eeliseks on see, et taotlemisest kättesaamiseni võib parimal juhul kuluda kõigest viisteist minutit. Kiirlaenu summad algavad üldjuhul 50 eurost ja ulatuvad 1000 euroni ning neid saab taotleda nii pangakontole kui välja võtta sulas. Kiirlaenu kahjuks räägib lühike tagasimakseperiood ja väga kõrge intress. Mõne kiirlaenu puhul tuleb Sul arvestada, et tagasimakstav summa võib olla lausa poole võrra suurem summast, mille laenasid. Näiteks kui võtsid 1000 euro suuruse kiirlaenu, pead tagasi maksma 1500 eurot.

Kui Sul on võetud kiirlaen ja oled maksetega hädas, võib Sind aidata laenukindlustus. Kui Sa laenukindlustust sõlminud ei ole, võid vana laenu refinantseerida Bondoras, et vahetada kallis laen soodsama vastu või hajutada tagasimaksed pikemale perioodile.

SMS-laen

Sms-laen on kiirlaenu liik, mida saab taotleda SMS-i ehk lühisõnumi teel. See on ilmselt kõige lihtsam viis lisaraha saamiseks, kuna selle taotlemiseks piisab enamasti vaid isikuandmete esitamisest ja telefoni teel lühisõnumi saatmisest. Nagu kiirlaenugi puhul, on SMS-laenu miinuseks väga kõrge intress. Kel vähegi võimalik, soovitame SMS-laenu asemel uurida erinevaid väikelaene, mis laekuvad samuti suhteliselt kiiresti, kuid mille intress on oluliselt soodsam. Kui oled SMS-laenu juba võtnud, uuri, kas laenu refinantseerimisel võiks Sulle olla abiks Bondora laen.

Väikelaenu kalkulaator

Bondora laen – tagatiseta väikelaen kuni 10 000 €!

Väikelaenu kalkulaator aitab Sul leida just Sulle sobiva laenu! Vaata, milliseks kujuneb Sinu igakuiste tagasimaksete summa. Pakutavad tingimused olenevad Sinu individuaalsest olukorrast.

Mõisted:

Laenusumma – summa, mille anname Sinu käsutusse laenulepingu alusel

Laenupakkumine – krediidiandja poolne pakkumine, mis sisaldab laenusummat, intressi, tagasimaksegraafikut ja laenutingimusi

Maksepuhkus – laenu põhiosamaksete katkestamine teatud perioodiks, mil maksad ainult intressi

Krediidi kulukuse määr – laenu kogukulu aastas (%)

Kui otsid kiiret ja soodsat laenu, siis võta laen Bondorast! Bondora laen on sobivaim viis ootamatute kulude rahastamiseks või unistuste elluviimiseks. Pane käima oma äri, tee kodus remonti, mine reisile, osta auto või taotle laenu mõne suurema seadme ostuks.

Bondora pakub Sulle laenu igaks otstarbeks!

Summa

Periood

Laenusumma 4000
Laenuperiood 36
Intress alates aastas

*Laenusumma 100 kuni 10000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 19,41% kuni 45,9%.

Väikelaenu pakkujad

Eesti väikelaenuturg on väga kirju ja väikelaenu pakkujaid palju. Kui otsid head pakkumist väikelaenule, tasub tutvuda mitmete erinevate laenupakkujate tingimustega ja neid omavahel võrrelda.

Laenupakkumiste võrdlemisel uuri järgmiseid näitajaid:

Laenusumma suurus Erinevad väikelaenu pakkujad pakuvad erinevaid laenusummasid
Lepingutasu Kui suur on lepingutasu laenu võtmisel
Intress Milline on laenusummale lisanduv intress
Krediidi kulukuse määr Milline on laenu kogukulu (%)
Tagasimakse periood Kui pika aja jooksul tuleb väikelaen tagastada
Ennetähtaegne tagastamine Kas laenuandja lubab laenu ennetähtaegselt tagastada, millised kulud sellega kaasnevad
Maksepuhkus Kas maksepuhkus on lubatud ja millised kulud sellega kaasnevad
Lepingu muutmine Millistel tingimustel on võimalik muuta maksegraafikut või makse tegemise kuupäeva
Enne laenu võtmist
 • Veendu oma laenuvõtmise soovis võlg on võõra oma ja tuleb alati tagasi maksta!
 • Hinda oma maksevõimekust kui suurt tagasimakset saad oma igakuises eelarves endale lubada
 • Enneta ootamatusi mõtle hoolikalt läbi, mis juhtub siis, kui kaotad töö või väheneb sissetulek
 • Tee endale laenukindlustus see kaitseb Sind laenumaksete võlgu jäämise eest

Tahaksid teada, milline on Sinu personaalne laenupakkumine?

1
Esita taotlus
2
Vali sobiv laenupakkumine
3
Tuvasta ennast, allkirjasta leping ning oota raha kontole laekumist

NB! Pea meeles, et laen on finantskohustus ja see tuleb ka tagasi maksta. Ära võta kunagi laenuotsust vastu ilma seda põhjalikult läbi kaalumata.

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

*Laenusumma 100 kuni 10000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 19,41% kuni 45,9%.

NB! Laenupakkumise küsimine ei kohusta Sind laenu võtma! Pea meeles, et laen on finantskohustus. Ära võta kunagi laenuotsust vastu ilma seda põhjalikult läbi kaalumata.

*Laenusumma 100 kuni 10000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 19,41% kuni 45,9%.

218 234 inimest on investeerinud üle 766 milj € ning teeninud 93 milj € – SINA võid olla pank.

 • Lihtne automatiseeritud investeerimine
 • 11 aastat kogemust
 • Alusta kasvõi 1 euroga
Alusta kohe
Palun tutvu meie teenuse tingimustega bondora.com kodulehel, vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

*Laenusumma 100 kuni 10000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 19,41% kuni 45,9%.