Bondorast saad kiirelt laenu

Bondora laen on tagatiseta laen
Intressimäär alates 8,99% aastas
Taotletav summa on 100–15 000 € 3 kuust kuni 5 aastani
Reguleeritud Eesti
Finantsinspektsiooni poolt
Kliente
1 460 271

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,04% kuni 51,79%.

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,04% kuni 51,79%.

Bondora laen on tagatiseta laen
Intressimäär alates 8,99% aastas
Taotletav summa on 100–15 000 € 3 kuust kuni 5 aastani

Kiirlaen

Kiirlaenud on tuntud oma lihtsuse ja kiiruse poolest. Kui pangakontol valitseb tühjus ja vajad raha kohe, on kiirlaen kahtlemata abiks, sest selle taotlemine käib väga lihtsalt ja laenusumma saab kätte loetud tundide, parimal juhul isegi loetud minutitega. Kuid kas kiirlaen on ikka kõige õigem viis ootamatute kulutuste rahastamiseks või tasuks vältimatute kulude katteks kaaluda ka teisi alternatiive? Mida teha, kui oled võtnud mitu kiirlaenu ja maksmine käib üle jõu?

Mis on kiirlaen

Kiirlaen on kiirelt kontole laekuv laen, mille summa on suhteliselt väike (50-1000 eurot) ja mis tuleb tagasi maksta lühikese perioodi jooksul. Kiirlaenu saab üldjuhul kätte samal päeval ja tagasimakse periood on 1 kuu kuni 1 aasta. Kiirlaenude peamiseks miinuseks on kõrged intressid, mis võivad küündida 40-50% aastas. Mõnikord makstakse 1000-eurose laenu eest tagasi 1500 eurot. Kui tagasimaksetega tekib probleeme, ei ole harvad ka juhud, kus laenu tagasi maksmiseks võetakse uus kiirlaen, mis lõppkokkuvõttes võib viia makseraskuste tekkimiseni.

Miks siis kiirlaenu ikkagi võetakse? Üheks populaarsuse põhjuseks on kindlasti võimalus võtta kiirlaen kodust lahkumata ja niisamuti soovitakse kiirlaen kohe kätte saada. Algusaastatel oli kiirlaen ilma tuvastamiseta, kuid nüüd eeldab ka kiirlaen internetist esmakordsel laenuvõtmisel isikutuvastust. Teiseks plussiks kiirlaenude puhul on, et soovi korral väljastatakse seda ka sularahas, mis on hea lahendus juhuks, kui inimene ei soovi mingil põhjusel laenu oma pangakontol näidata. Siin tuleb aga arvestada, et sularahas võetud laenu tuleb igakuiselt käia tagasi maksmas postkontoris, mis võib olla tülikam kui laenumaksed pangakonto kaudu. Samuti kaasnevad sularahas laenu väljastamise ja tagasimaksmisega täiendavad teenustasud.

Viimastel aastatel on kiirlaenuandjad hakanud pakkuma uudset teenust nimega krediidikonto. See on sisuliselt krediidilimiit, mida saad kasutada täpselt siis, kui vajadus tekib. Krediidikonto on väga sarnane krediitkaardile, mille puhul tuleb intresse tasuda ainult kasutatud osa eest. Samas tuleb lepingut sõlmides hoolikalt jälgida, kas intressimäär on määratletud kuu- või aastapõhiselt. Lisaks pead arvestama, et krediidikontolt raha välja võttes võib rakenduda väljamaksetasu (2-3% summast).

Kahtlemata on kiirlaen tänuväärne võimalus, kui Sul on lisaraha vaja lähitundide jooksul, kulutus on vältimatu ja oled hädas. Kuid kui väljaminek võimaldab 1-2 päeva oodata, siis on juba mõistlikum kaaluda erinevaid väikelaene. Kindlasti ei tohiks kiirlaenu internetist võtta lihtsalt toreda nädalavahetuse veetmiseks või järgmise palgapäevani elamiseks. Sellised olukorrad võivad viia maksehäireteni, millest väljarabelemine on juba oluliselt keerulisem.

Kui oled aga sattunud Maksehäireregistrisse, siis tea, et kiirlaen maksehäirega on teatud juhtudel võimalik, kuid mitte soovitatav. Maksehäirete tekkimisel on kõige mõistlikum kaaluda laenude refinantseerimist mõne väikelaenu abil ja kindlasti ei tasu juurde võtta täiendavaid kiirlaene, mis finantsolukorda veelgi keerulisemaks muudaksid.

Mille poolest erineb Bondora laen kiirlaenust

Bondora laen on kiire tagatiseta väikelaen, mida saab taotleda summas 50010 000 eurot ja mille tagasimakseperiood on 3-60 kuud.

Bondora laen ei ole kiirlaen. Bondora pakub suuremat laenusummat kui kiirlaenuandjad, samuti on võimalik paindlikult valida tagasimaksegraafikut. Lisaks on laen Bondorast oluliselt soodsam kui kiirlaen, intressimäärad algavad 8,99% aastas ja igale laenuvõtjale kalkuleeritakse personaalne intress, mis sõltub tema varasemalt võetud kohustustest ja finantsajaloost.

Bondora laenu taotlemise protsess on väga kiire. Taotluse esitamine toimub täielikult interneti teel ja laenupakkumine jõuab Sinu postkasti kõigest loetud minutitega. Kui pakkumine sobib, laekub soovitud summa Sinu kontole 1-3 tööpäeva jooksul.

Bondora eeliseks võrreldes kiirlaenudega on laenusumma suurus, mille eest on võimalik teha ka suuremaid väljaminekuid. Bondora laenu võib kasutada nii ootamatute kulude katmiseks, auto ostuks kui olemasoleva laenu refinantseerimiseks. Näiteks kui oled võtnud 6-kuulise tähtajaga kiirlaenu, saad Bondora laenu abil jaotada tagasimaksmise pikemale perioodile (kuni 60 kuud). Samuti on refinantseerimise kaudu võimalik kokku liita erinevad laenud, mille oled võtnud mitmest kohast ja tasuda edaspidi laenumakseid ühe tervikuna.

Bondora laenu tingimused:

  • Lihtne taotlemine interneti teel
  • Laenupakkumine kõigest 1 minutiga
  • Laenusumma 100 – 15 000 eurot
  • Intressimäär alates 8,99% aastas
  • Tagasimakseperiood 3–60 kuud
  • Laenu ennetähtaegne tagastamine lisatasuta
  • Soovi korral saad laenu kätte vaid nutitelefoniga
B Secure pakub paindlikkust

Pärast Bondorast väikelaenu võtmist toimub laenu tagasimaksmine kord kuus vastavalt kokkulepitud maksegraafikule. Sinu ülesandeks on hoolitseda selle eest, et vastav summa oleks kantud igakuiselt õigeks kuupäevaks Bondora kontole. Et maksed ei ununeks, saadame Sulle selle kohta e-kirjaga ka meeldetuletusi.

Kui peaks tekkima olukord, et Sa ei suuda ajutiselt laenu tagasi maksta (näiteks töökaotuse korral), on Sul võimalik taotleda maksepuhkust. Sissetuleku vähenemise korral saad muuta maksegraafikut, pikendades laenu tähtaega ja vähendades seeläbi igakuiste kohustuste hulka. Samuti võid muuta makse tegemise kuupäeva, kui see peaks vajalikuks osutuma. Laenu hetkeseisu näed ja muudatusi saad taotleda, logides sisse Bondora kontole.

Tahaksid teada, milline on Sinu personaalne laenupakkumine?

1
Esita taotlus
2
Vali sobiv laenupakkumine
3
Tuvasta ennast, allkirjasta leping ning oota raha kontole laekumist

NB! Pea meeles, et laen on finantskohustus ja see tuleb ka tagasi maksta. Ära võta kunagi laenuotsust vastu ilma seda põhjalikult läbi kaalumata.

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,04% kuni 51,79%.

NB! Laenupakkumise küsimine ei kohusta Sind laenu võtma! Pea meeles, et laen on finantskohustus. Ära võta kunagi laenuotsust vastu ilma seda põhjalikult läbi kaalumata.

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,04% kuni 51,79%.

226 664 inimest on investeerinud üle 966,1 milj € ning teeninud 217,6 milj € – SINA võid olla pank.

  • Lihtne automatiseeritud investeerimine
  • 11 aastat kogemust
  • Alusta kasvõi 1 euroga
Alusta kohe
Palun tutvu meie teenuse tingimustega bondora.com kodulehel, vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

-

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,04% kuni 51,79%.