*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,05% kuni 51,91%.

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,05% kuni 51,91%.

Bondora laen on tagatiseta laen
Intressimäär alates 8,99% aastas
Taotletav summa on 100–15 000 € 3 kuust kuni 5 aastani

Laenude refinantseerimine

Oled võtnud rohkem laenu, kui tagasi maksta jõuad? Või on varem võetud kiirlaen ebamõistlikult kõrge intressiga? Kui igakuiste laenukohustuste täitmine hakkab üle jõu käima, võib Sind aidata laenu refinantseerimine ehk laenu asendamine uue laenuga. Laenude refinantseerimine võimaldab siduda mitu erinevat laenu üheks laenuks, hajutada laenukohustusi pikemale perioodile ja hoida kokku intressidelt ning krediidi kulukuse määralt. Kuigi laen on alati finantskohustus, ei pea see olema ebamõistlikult kahjulik ja halvama Sinu ülejäänud elu. Just see ongi põhjus, miks võib vahel olla kasulikum olemasolevad laenud refinantseerida.

Mis on laenude refinantseerimine?

Laenude refinantseerimine ehk laenude konsolideerimine on olemasoleva laenu või laenude asendamine uue parematel tingimustel väljastatud laenuga. Laenude refinantseerimise korral kustutatakse vanad laenud ja asemele jääb uus konsolideeritud laen, koos uute laenu- ja tagasimaksetingimustega.

Peamiselt kasutatakse laenude refinantseerimist

 • kõrgete intressimääradega kiirlaenude kustutamiseks
 • SMS-laenu kustutamiseks
 • auto tagatisel võetud laenu kustutamiseks
 • mitmete erinevate laenupakkujate käest võetud tarbimislaenude konsolideerimiseks

Milliseid laene on üldse mõistlik refinantseerida? Suurim on võit kahtlemata kõrge intressi ja lühikese tähtajaga laenude puhul. Siia alla lähevad kõikvõimalikud kiirlaenud, aga ka kallid tarbimislaenud ja näiteks autolaenud, mille kuumaksed võivad olla nii kõrged, et muudeks elamiskuludeks enam raha ei jätkugi. Refinantseerimine ei pruugi anda märgatavat efekti suurte laenude puhul nagu näiteks kodulaen – selle laenu intress on niigi madal ja tähtaeg pikk, mistõttu refinantseerimise kaudu saavutatav sääst on suhteliselt madal.

Laenude refinantseerimine on väga kasulik juhul, kui Sa oled võtnud laenu mitmest erinevast kohast. Kiirlaen, SMS-laen, üks järelmaks, teine järelmaks, liising ja mõni laen veel. Kui laenusid koguneb rohkem kui kaks, võib nende igakuine haldamine muutuda tülikaks, ja on võimalik, et jääd kogemata võlgu, olgugi, et tahtmatult. Laenude refinantseerimine võimaldab sellises olukorras tuua kõik võetud laenud ühte kohta, nii et edaspidi tasud igakuiselt vaid ühte kuumakset, mis on mugavam ja lihtsam kui mitme erineva laenu tagasi maksmine.

Laenusid saab refinantseerida tagatisega või tagatiseta. Laenude refinantseerimine ilma tagatiseta on üldjuhul natuke kallim kui hüpoteeklaenu kasutamine laenude refinantseerimiseks, kuid kui Sul ei ole sobivat vara või Sa ei soovi oma vara pantida, on täiesti võimalik oma laenud refinantseerida ka tagatiseta väikelaenu toel.

Laenude refinantseerimise protsess ei erine oluliselt tavalise laenu taotlemisest. Selleks peab Sul olema püsiv töökoht, stabiilne sissetulek ega tohi olla kehtivaid maksehäireid. Kui Sul on laenude tõttu juba maksehäired tekkinud, siis üldjuhul ükski laenupakkuja Sulle kohe uut laenu refinantseerimiseks ei anna. Kui Sa aga likvideerid Maksehäireregistris oleva võlgnevuse ja uusi laene juurde ei võta, võib laenude refinantseerimine maksehäirega olla mõne kuu möödudes täiesti võimalik.

Kui otsid sobivat pakkumist laenude refinantseerimiseks, pööra tähelepanu sellele, milline on võimalikust refinantseerimisest saadav kasu – kas väheneb oluliselt kuumakse, lihtsustub igakuiste kohustuste tasumine või alaneb krediidi kulukuse määr. Kui märgatavat säästu igakuisesse eelarvesse ei teki, siis ei tasu ilmtingimata laenu refinantseerida. Seetõttu on mõistlik võtta erinevad pakkumised ja nende tingimusi võrrelda.

Kas Bondora laenu võib võtta teise laenu refinantseerimiseks?

Laenude refinantseerimine Bondora laenuga on täiesti lubatud. Kui Sinu sooviks on olemasolevad laenud refinantseerida tagatiseta laenuga, saad seda edukalt teha Bondora abil.

Bondora pakub tagatiseta väikelaenu kuni 15 000 euro ulatuses ning laenu tagasimaksetähtaeg on kuni 60 kuud. See aitab kuhjunud kohustused hajutada pikemale perioodile ning võimaldab igakuise makse kujundada just Sinu võimalustele vastavaks.

Võrreldes teiste laenude refinantseerimist pakkuvate ettevõtetega, on Bondora laen sageli soodsam ja paindlikum. Bondora laenul on personaalne intress, mis kalkuleeritakse laenuvõtja varasemate kohustuste ja finantsajaloo põhjal. Intressimäär algab 8,99% aastas, mis on mitu korda soodsam kui kiirlaenud. Lisaks on Sul võimalik tagasimakse suurust ja tähtaega ise valida ning kui peaksid soovima laenu varem tagastada, saad seda teha lisatasuta.

Bondora laenu tingimused:

 • Lihtne taotlemine interneti teel
 • Laenupakkumine kõigest 1 minutiga
 • Laenusumma 100 – 15 000 eurot
 • Intressimäär alates 8,99% aastas
 • Tagasimakseperiood 3–60 kuud
 • Laenu ennetähtaegne tagastamine lisatasuta
 • Soovi korral saad laenu kätte vaid nutitelefoniga
B Secure pakub paindlikkust

Pärast Bondorast väikelaenu võtmist toimub laenu tagasimaksmine kord kuus vastavalt kokkulepitud maksegraafikule. Sinu ülesandeks on hoolitseda selle eest, et vastav summa oleks kantud igakuiselt õigeks kuupäevaks Bondora kontole. Et maksed ei ununeks, saadame Sulle selle kohta e-kirjaga ka meeldetuletusi.

Kui peaks tekkima olukord, et Sa ei suuda ajutiselt laenu tagasi maksta (näiteks töökaotuse korral), on Sul võimalik taotleda maksepuhkust. Sissetuleku vähenemise korral saad muuta maksegraafikut, pikendades laenu tähtaega ja vähendades seeläbi igakuiste kohustuste hulka. Samuti võid muuta makse tegemise kuupäeva, kui see peaks vajalikuks osutuma. Laenu hetkeseisu näed ja muudatusi saad taotleda, logides sisse Bondora kontole.

Tahaksid teada, milline on Sinu personaalne laenupakkumine?

1
Esita taotlus
2
Vali sobiv laenupakkumine
3
Tuvasta ennast, allkirjasta leping ning oota raha kontole laekumist

NB! Pea meeles, et laen on finantskohustus ja see tuleb ka tagasi maksta. Ära võta kunagi laenuotsust vastu ilma seda põhjalikult läbi kaalumata.

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,05% kuni 51,91%.

NB! Laenupakkumise küsimine ei kohusta Sind laenu võtma! Pea meeles, et laen on finantskohustus. Ära võta kunagi laenuotsust vastu ilma seda põhjalikult läbi kaalumata.

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,05% kuni 51,91%.

-->

226 798 inimest on investeerinud üle 1 000,4 milj € ning teeninud 225,5 milj € – SINA võid olla pank.

 • Lihtne automatiseeritud investeerimine
 • 11 aastat kogemust
 • Alusta kasvõi 1 euroga
Alusta kohe
Palun tutvu meie teenuse tingimustega bondora.com kodulehel, vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

-

*Laenusumma 100 kuni 15000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,05% kuni 51,91%.