Facebook Pixel Code

Pangalaenud

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

Laenusumma 500 kuni 10000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 21,01 % kuni 60,03 %.

Mis on pangalaen?

Pangad pakuvad väga erinevaid finantsteenuseid ning pangalaen on üks neist. Täpsemalt on pangalaen võlgnevuse liik, mille kohaselt annab pank raha laenuvõtjale, kes kohustub pangale raha kindlaksmääratud tingimustel tagastama.

Milliseid pangalaene pangad pakuvad?

Pangalaenud võivad olla väga erinevad ning pangad pakuvad eraisikutele muu hulgas arvelduskrediiti, väikelaenu, autolaenu ja kinnisvaralaenu. Erinevad pangad võivad laenutooteid seejuures erinevalt nimetada.

Millised on pangalaenude eelised ja puudused?

Pangalaenude peamiseks eeliseks on laenutingimuste allumine finantsasutustele rakenduvatele kõige rangematele eeskirjadele: seega on pangalaenud turvalised ja reglementeeritud. Lisaks on paljude pangalaenude puhul võimalik võtta maksepuhkust, mille jooksul tuleb tasuda vaid intresse.

Samas kajastavad nimetatud rangeid nõudeid ka pankade pakutavad väikelaenud, mistõttu võivad nende intressimäärad olla küllalt kõrged. Puudustena võib välja tuua ka pangalaenu taotlemiseks kuluva võrdlemisi pika aja. Lisaks, kui soovid panga (või mõne muu krediidiandja) poolt väljastatud laenu varem tagasi maksta, tuleb enamasti koos tagastatava summaga tasuda ka vastav lisatasu ehk hüvitist.

Kas Bondora on pank ja väljastab pangalaene?

Bondora ei ole pank. Bondora tegutseb krediidiandja tegevusloa alusel ja väljastab laene. Erinevalt pankades ei tegele me näiteks hoiustega.

Laenude väljastamine on Bondora põhitegevus, mistõttu kõik sellega seotud toimingud on tehtud võimalikult kiireks, lihtsaks ja kuluefektiivseks. See võimaldab meil pakkuda laenuvõtjatele soodsaid intressimäärasid.

Bondora laenuga ei kaasne varjatud lisatasusid (vt meie hinnakirja). Bondora ei nõua laenu ennetähtaegse tagasimaksmise korral hüvitist.

5 nõuet enne
laenutaotluse esitamist

 • Oled vähemalt 21-aastane
 • Sul on pangakonto Eestis
 • Sul on regulaarne ametlik sissetulek
 • Sul pole maksehäireid
 • Sul pole hasartmänguprobleeme

Laenutingimused

 • Laenud on tagatiseta ja taotlemine toimub väga lihtsalt
 • 500–10 000 € 3 kuust kuni 5 aastani
 • Intressimäär alates 10%
 • Laenu ennetähtaegne tagasimaksmine lisatasudeta
 • Igakuise laenu tagasimakse suuruse saad ise valida
 • Taotluse esitamine täielikult interneti teel
 • Soovi korral saad laenu kätte vaid nutitelefoni kasutades

Miks laenata
Bondorast?

Taotle laenu kus iganes ja millal iganes

Ootamatuid olukordi tuleb ikka ette. Näiteks Su auto läheb katki või pesumasin lakkab töötamast. Sellised olukorrad võivad juhtuda ka keset ööd ja keegi meist pole nende eest kaitstud. Isegi, kui Sul on raha rasketeks aegadeks kõrvale pandud, võib Sul seda väheks jääda mõne suurema kulutuse jaoks, näiteks perepuhkuseks, auto soetamiseks või kodu remontimiseks.

Laenutaotluse saad Bondoras esitada näiteks ka kell 2 öösel ja riiklikel pühadel! Meie laenutaotlus on täies ulatuses Internetis täidetav. Kontorisse minema ei pea ja võid taotluse esitada kasvõi voodist püsti tõusmata.

Taskukohane ja personaalne

Bondora ei paku kõikidele klientidele ühtset lahendust nagu seda traditsioonilistes pankades tehakse. Alates asutamisest, 2009. aastast, oleme võitnud mitmeid auhindu uuenduste ja rahaasjade alternatiivse korraldamise eest.

Ja kõige selle parim osa on see, et meil on mõistlikud intressimäärad. Kõik tehtud laenupakkumised on personaalsed ja põhinevad iga kliendi vajadustel ja nõuetel.

Kiirem kui kunagi varem

Taotluse saad täielikult täita internetis. See võtab aega vaid 5–10 minutit ning esmase laenupakkumise saad juba 1 minuti pärast. Meie kliendid saavad kiireid laenupakkumisi iga päev ja ööpäevaringselt ning taotluse saad esitada ka näiteks nutitelefonis.

Kuid kiirus ei tähenda ilma turvalise platvormita midagi. Bondoraga võid olla kindel, et kõiki Sinu sisestatud andmeid käsitletakse kiirelt ja turvaliselt.

Vali sobilik igakuine tagasimakse

Pärast laenutaotluse esitamist saad 1 minuti pärast esialgse laenupakkumise. Kõik pakkumised põhinevad Sinu krediidiajalool. Saad nende seast valida just endale sobiva igakuise tagasimakstava summaga pakkumise.

Sul on aega 72 tundi, et valida sobiv laenupakkumine ja igakuine tagasimakse. Kui see aeg on möödas, tühistatakse Su laenutaotlus automaatselt ja Sul pole Bondora ees ühtegi kohustust laenu võtta.

Õiglane ja usaldusväärne

Meie koolitatud laenuspetsialistid vaatavad üle kõik taotlused ja andmeid ei jagata kolmandate osapooltega. Anname endast parima, et vaadata kõik saabunud taotlused üle paari tunni jooksul.

Laenutaotlusi vaadatakse üle 7 päeva nädalas, erandeid ei tehta ka nädalavahetustel ja riiklikel pühadel. Meie laenud on alati Sinu jaoks olemas!

Ei mingeid lisatasusid

Kui oled laenutingimustega nõustunud, kantakse laenusumma automaatselt Sinu kinnitatud pangakontole. Sõltuvalt pangast võib ülekanne aega võtta 1–3 tööpäeva.

Kui Su plaanid muutuvad, saad alati laenu ennetähteaegselt tagasi maksta ilma lisatasudeta. Peidetud lisatasusid meil pole. Hirmutavate üllatuste vältimiseks saad kõiki meie tasusid vaadata SIIT.

Kuidas Bondorast
laenu taotleda?

 1. 01 Registreeru
  ja täida laenutaotlus
 2. 02 Vali sobiv
  laenupakkumine
 3. 03 Tuvasta ennast ja
  allkirjasta leping

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

Logi sisse

Alusta taotlust nüüd

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

68 097 inimest on investeerinud üle 227 milj € ning teeninud 27 milj € – SINA võid olla pank.

 • Lihtne automatiseeritud investeerimine
 • 11 aastat kogemust
 • Alusta kasvõi 1 euroga
Alusta kohe
Palun tutvu meie teenuse tingimustega bondora.com kodulehel, vajadusel konsulteeri asjatundjaga.