Facebook Pixel Code

Laenude refinantseerimine

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

Laenusumma 500 kuni 10000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 21,14% kuni 60,3%.

Mis on laenude refinantseerimine?

Milleks teenindada kalleid laene, kui laenuturg võimaldab nende ennetähtaegset tagasimaksmist soodsama laenu abil? See ongi laenude refinantseerimine ehk konsolideerimine.

Laenude refinantseerimisel võib olla mitmeid eeliseid:

 • uue laenu intressimäär on vana(de) laenu(de) intressimäärast oluliselt madalam;
 • laenuperioodi pikendamine aitab kuumakse suurust oluliselt vähendada;
 • mitme laenu asendamine ühe laenuga lihtsustab laenukohustuste täitmist;
 • potentsiaalne intressiriski maandamine.

Milliseid laene oleks mõistlik refinantseerida?

See oleneb olukorrast, kuid reeglina on laenu refinantseerimine mõistlik kõrge intressimääraga laenude puhul: näiteks kiirlaenud, SMS-laenud ja krediitkaardi laenud.

Kui laenuvõtjal on positiivne krediidireiting või lisatagatise võimalus, on laenude refinantseerimine asjakohane ka väikelaenude ja tarbimislaenude puhul.

Milliseid laene on mõistlik teiste laenude refinantseerimiseks võtta?

See oleneb taaskord olukorrast. Eraisikul on teist laenu kõige soodsam refinantseerida kinnisvara tagatisel võetava pikaajalise laenuga (hüpoteeklaenuga). Selle intress on tavaliselt turul saadavatest laenudest madalaim.

Kui kinnisvara tagatiseks seadmine ei ole võimalik või soovitav, võib laenu refinantseerimisel kokkuhoidu pakkuda ka pikemaks perioodiks võetav väikelaen, näiteks Bondora laen.

Miks sobib Bondora laen teis(t)e laenu(de) refinantseerimiseks?

Bondorast saavad eraisikud taotleda tagatiseta väikelaenu summas kuni 10 000 eurot, valides endale ise sobiva laenuperioodi- ja kuumaksega laenupakkumise. Bondora laenudel ei ole varjatud teenustasusid (vt meie hinnakirja) ning laenutaotluse esitamiseks internetis kulub vaid mõni minut.

5 nõuet enne
laenutaotluse esitamist

 • Oled vähemalt 21-aastane
 • Sul on pangakonto Eestis
 • Sul on regulaarne ametlik sissetulek
 • Sul pole maksehäireid
 • Sul pole hasartmänguprobleeme

Laenutingimused

 • Laenud on tagatiseta ja taotlemine toimub väga lihtsalt
 • 500–10 000 € 3 kuust kuni 5 aastani
 • Intressimäär alates 10%
 • Laenu ennetähtaegne tagasimaksmine lisatasudeta
 • Igakuise laenu tagasimakse suuruse saad ise valida
 • Taotluse esitamine täielikult interneti teel
 • Soovi korral saad laenu kätte vaid nutitelefoni kasutades

Miks laenata
Bondorast?

Taotle laenu kus iganes ja millal iganes

Ootamatuid olukordi tuleb ikka ette. Näiteks Su auto läheb katki või pesumasin lakkab töötamast. Sellised olukorrad võivad juhtuda ka keset ööd ja keegi meist pole nende eest kaitstud. Isegi, kui Sul on raha rasketeks aegadeks kõrvale pandud, võib Sul seda väheks jääda mõne suurema kulutuse jaoks, näiteks perepuhkuseks, auto soetamiseks või kodu remontimiseks.

Laenutaotluse saad Bondoras esitada näiteks ka kell 2 öösel ja riiklikel pühadel! Meie laenutaotlus on täies ulatuses Internetis täidetav. Kontorisse minema ei pea ja võid taotluse esitada kasvõi voodist püsti tõusmata.

Taskukohane ja personaalne

Bondora ei paku kõikidele klientidele ühtset lahendust nagu seda traditsioonilistes pankades tehakse. Alates asutamisest, 2009. aastast, oleme võitnud mitmeid auhindu uuenduste ja rahaasjade alternatiivse korraldamise eest.

Ja kõige selle parim osa on see, et meil on mõistlikud intressimäärad. Kõik tehtud laenupakkumised on personaalsed ja põhinevad iga kliendi vajadustel ja nõuetel.

Kiirem kui kunagi varem

Taotluse saad täielikult täita internetis. See võtab aega vaid 5–10 minutit ning esmase laenupakkumise saad juba 1 minuti pärast. Meie kliendid saavad kiireid laenupakkumisi iga päev ja ööpäevaringselt ning taotluse saad esitada ka näiteks nutitelefonis.

Kuid kiirus ei tähenda ilma turvalise platvormita midagi. Bondoraga võid olla kindel, et kõiki Sinu sisestatud andmeid käsitletakse kiirelt ja turvaliselt.

Vali sobilik igakuine tagasimakse

Pärast laenutaotluse esitamist saad 1 minuti pärast esialgse laenupakkumise. Kõik pakkumised põhinevad Sinu krediidiajalool. Saad nende seast valida just endale sobiva igakuise tagasimakstava summaga pakkumise.

Sul on aega 72 tundi, et valida sobiv laenupakkumine ja igakuine tagasimakse. Kui see aeg on möödas, tühistatakse Su laenutaotlus automaatselt ja Sul pole Bondora ees ühtegi kohustust laenu võtta.

Õiglane ja usaldusväärne

Meie koolitatud laenuspetsialistid vaatavad üle kõik taotlused ja andmeid ei jagata kolmandate osapooltega. Anname endast parima, et vaadata kõik saabunud taotlused üle paari tunni jooksul.

Laenutaotlusi vaadatakse üle 7 päeva nädalas, erandeid ei tehta ka nädalavahetustel ja riiklikel pühadel. Meie laenud on alati Sinu jaoks olemas!

Ei mingeid lisatasusid

Kui oled laenutingimustega nõustunud, kantakse laenusumma automaatselt Sinu kinnitatud pangakontole. Sõltuvalt pangast võib ülekanne aega võtta 1–3 tööpäeva.

Kui Su plaanid muutuvad, saad alati laenu ennetähteaegselt tagasi maksta ilma lisatasudeta. Peidetud lisatasusid meil pole. Hirmutavate üllatuste vältimiseks saad kõiki meie tasusid vaadata SIIT.

Kuidas Bondorast
laenu taotleda?

 1. 01 Registreeru
  ja täida laenutaotlus
 2. 02 Vali sobiv
  laenupakkumine
 3. 03 Tuvasta ennast ja
  allkirjasta leping

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

Logi sisse

Alusta taotlust nüüd

Laenupakkumine 1 minutiga!

-

-

74 823 inimest on investeerinud üle 256 milj € ning teeninud 30 milj € – SINA võid olla pank.

 • Lihtne automatiseeritud investeerimine
 • 11 aastat kogemust
 • Alusta kasvõi 1 euroga
Alusta kohe
Palun tutvu meie teenuse tingimustega bondora.com kodulehel, vajadusel konsulteeri asjatundjaga.