Laenupakkumine 5 minutiga!

VALI SOOVITUD LAENU SUURUS

0€

Laenusumma 500 kuni 10 000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,04% kuni 56,85%.

Sul on juba Bondora konto?

LOGI SISSE

Tagatiseta laen

Mis on tagatiseta laen?

Tagatiseta laen on laen, millele ei seata laenu ühe tingimusena tagatise olemasolu (tavaliselt auto, kinnisvara või muu väärtust hoidev vara). Tagatiseta laenu laenumaksete mittetasumisel jääb laenuvõtjale kohustus laen koos intressi ja viivisega tagasi maksta, ent selle kohustuse jõustamine võib võtta aega.

Millised on tagatiseta laenu eelised ja puudused?

Kuna tagatiseta laenu võtmisel ei ole vaja hinnata tagatisvara väärtust ja teha juriidilisi toiminguid tagatise seadmiseks, võib selle eeliseks pidada taotlemise kiirust ja erinevate lisakulude puudumist. Lisaks ei kaasne tagatiseta laenu võtmisega piiranguid laenuvõtja varale.

Tagatiseta laen on võrreldes tagatisega laenuga kõrgema intressiga ning see on laenuvõtjale selle laenu peamine puudus. Kõrgem intress tuleneb tagatise puudumisega kaasnevast võimalikust suuremast riskist laenuandja jaoks.

Kas Bondora laen on tagatiseta laen?

Jah, tagatiseta laenude väljastamine on Bondora põhitegevus, mistõttu kõik sellega seotud toimingud on tehtud võimalikult kiireks, lihtsaks ja kuluefektiivseks.

500–10 000 euro suuruse tagatiseta laenu taotlemiseks Bondora veebilehel kulub vaid mõni minut ning sellega ei kaasne varjatud teenustasusid (vt meie hinnakirja).

Meie laenutingimused

  • Laenud on tagatiseta ja taotlemine toimub väga lihtsalt
  • 500–10 000 € kuni 5 aastaks
  • Intressimäär alates 9%
  • Laenu ennetähtaegne tagasimaksmine lisatasudeta
  • Igakuise laenu tagasimakse suuruse saad ise valida
  • Taotluse esitamine täielikult interneti teel
  • Soovi korral saad laenu kätte vaid nutitelefoni kasutades