Laenupakkumine 5 minutiga!

VALI SOOVITUD LAENU SUURUS

0€

Laenusumma 500 kuni 10 000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,04% kuni 56,85%.

Sul on juba Bondora konto?

LOGI SISSE

Pangalaenud

Mis on pangalaen?

Pangad pakuvad väga erinevaid finantsteenuseid ning pangalaen on üks neist. Täpsemalt on pangalaen võlgnevuse liik, mille kohaselt annab pank raha laenuvõtjale, kes kohustub pangale raha kindlaksmääratud tingimustel tagastama.

Milliseid pangalaene pangad pakuvad?

Pangalaenud võivad olla väga erinevad ning pangad pakuvad eraisikutele muu hulgas arvelduskrediiti, väikelaenu, autolaenu ja kinnisvaralaenu. Erinevad pangad võivad laenutooteid seejuures erinevalt nimetada.

Millised on pangalaenude eelised ja puudused?

Pangalaenude peamiseks eeliseks on laenutingimuste allumine finantsasutustele rakenduvatele kõige rangematele eeskirjadele: seega on pangalaenud turvalised ja reglementeeritud. Lisaks on paljude pangalaenude puhul võimalik võtta maksepuhkust, mille jooksul tuleb tasuda vaid intresse.

Samas kajastavad nimetatud rangeid nõudeid ka pankade pakutavad väikelaenud, mistõttu võivad nende intressimäärad olla küllalt kõrged. Puudustena võib välja tuua ka pangalaenu taotlemiseks kuluva võrdlemisi pika aja. Lisaks, kui soovid pangalaenu varem tagasi maksta, tuleb enamasti koos tagastatava summaga tasuda ka vastav lisatasu.

Kas Bondora on pank ja väljastab pangalaene?

Bondora ei ole pank. Bondora tegutseb krediidiandja tegevusloa alusel ja väljastab laene. Erinevalt pankades ei tegele me näiteks hoiustega.

Laenude väljastamine on Bondora põhitegevus, mistõttu kõik sellega seotud toimingud on tehtud võimalikult kiireks, lihtsaks ja kuluefektiivseks. See võimaldab meil pakkuda laenuvõtjatele soodsaid intressimäärasid.

Bondora laenuga ei kaasne varjatud lisatasusid (vt meie hinnakirja) ning selle taotlemine internetis võtab vaid mõne minuti.

Meie laenutingimused

  • Laenud on tagatiseta ja taotlemine toimub väga lihtsalt
  • 500–10 000 € kuni 5 aastaks
  • Intressimäär alates 9%
  • Laenu ennetähtaegne tagasimaksmine lisatasudeta
  • Igakuise laenu tagasimakse suuruse saad ise valida
  • Taotluse esitamine täielikult interneti teel
  • Soovi korral saad laenu kätte vaid nutitelefoni kasutades