Laenupakkumine 5 minutiga!

VALI SOOVITUD LAENU SUURUS

0€

Laenusumma 500 kuni 10 000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidi kulukuse määr 20,04% kuni 56,85%.

Sul on juba Bondora konto?

LOGI SISSE

Kiirlaenud

Mis on kiirlaen?

Kiirlaen on lühiajaline tagatiseta laen eraisikule. Kiirlaenu laenusumma on väike (50-900€), laenuperiood lühike ja intressimäär väga kõrge. Kiirlaenu eeliseks võib pidada selle taotlemise lihtsust, kiirust ja tagatise puudumist. Kiirlaenud on väga kõrge intressimääraga, mis on kahtlemata nende peamine puudus.

Kas kiirlaenu võtmine on mõistlik?

Kiirlaenud ei ole mõistlike tingimustega ning nende võtmist tuleks vältida. Eelistada võiks võimalusel soodsamaid alternatiive: näiteks saad Bondora kaudu mõne minutiga taotleda 500 kuni 10 000 eurost laenu. Sobiv kuumakse ja laenuperioodi pikkus vali ise.

Kui oled siiski kiirlaenu võtnud, tasuks see kõrge intressimäära tõttu esimesel võimalusel tagasi maksta. Vajadusel saad selleks kasutada teist, soodsama intressimääraga laenu (vt laenude refinantseerimine). Näiteks on Bondora laenu intressimäär enamasti oluliselt soodsam ja võimaldab kuumakset vähendada.

Kas Bondora laen on kiirlaen?

Bondora laen ei ole kiirlaen, sest meilt on võimalik soodsa intressimääraga laenata kuni 10 000 eurot 60 kuuks (vt eespool kiirlaenu definitsiooni). Samas võib öelda, et Bondora laen on kiire laen: laenu taotlemisest raha laekumiseni võtab vaid mõne hetke.

Meie laenutingimused

  • Laenud on tagatiseta ja taotlemine toimub väga lihtsalt
  • 500–10 000 € kuni 5 aastaks
  • Intressimäär alates 9%
  • Laenu ennetähtaegne tagasimaksmine lisatasudeta
  • Igakuise laenu tagasimakse suuruse saad ise valida
  • Taotluse esitamine täielikult interneti teel
  • Soovi korral saad laenu kätte vaid nutitelefoni kasutades